İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mersin 33

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Mersin'den burda arkadaşları görmek beni memnun edecektir. :)

X

Xman

Misafir
En hasından Mersinliyim evel Allah, 7 sülalemde Mersinde, bu Ankarada kime Mersinliyim desem 2 metre uzaklaşıyor benden :) adı çıkmış memleketin. Geçen emmoğulları geldi adamları kızılaya götürdüm yapmadık ayılık bırakmadılar, miletde haklı bi bakıma :D

Kurban bayramına oradayım inş, ufak birader damdan çıkacak onu almaya gelecez...

X

Xman

Misafir

Sen ne taraf takılıyorsun yazın, bizim orda ekip çok, 2 tane emmoğlu var psikopat :D geçen Mersin İdmayurdu - Adana Demirspor maçında olaylara karışmışlar, geçen hafta bi baktım Samsundalar :D oradada bizim teknik direktör bıçaklanınca bunlar ihale üzerimize kalacak diye benim yanıma geldiler 10 gündür burada takılıyorlar :D

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Sen ne taraf takılıyorsun yazın, bizim orda ekip çok, 2 tane emmoğlu var psikopat :D geçen Mersin İdmayurdu - Adana Demirspor maçında olaylara karışmışlar, geçen hafta bi baktım Samsundalar :D oradada bizim teknik direktör bıçaklanınca bunlar ihale üzerimize kalacak diye benim yanıma geldiler 10 gündür burada takılıyorlar :D

Hocam benden uzak dursunlar brgün mersine işim düşer filan aman diyim fotolarımı atim beni gördüklerinde gitsinler gözleri döner falan:(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5