İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mersin veya Adana'lı Webmasterlar Kimler ?

A

altar

Misafir
komsunet' Alıntı:
Sonuçta büyük patron kim? Devlet değilmi devlet oraya gelir sağlamazsa belediye ne yapsınki.. mantıklı düşünürsek daha iyi olur.

böyle cahil, düz mantıklı bir cevaba ne denebilir ki, böyle insanlarla aynı ülkede yaşamaktan utanç duyuyorum, komik ya, başka bişey değil.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ne belediyesi ne devleti.. biraz da siz bişeyler yapın herşey herşey devletten. anca tüketiyoruz..

önce kapınızın önünü temiz tutun, yere tükürmeyin.....

A

altar

Misafir
pigeon' Alıntı:
ne belediyesi ne devleti.. biraz da siz bişeyler yapın herşey herşey devletten. anca tüketiyoruz..

önce kapınızın önünü temiz tutun, yere tükürmeyin.....

ya boşver dostum, önce düşünebilmeyi öğrenelim biz, şu karacahillikten kurtulalım yeter.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
altar' Alıntı:
böyle cahil, düz mantıklı bir cevaba ne denebilir ki, böyle insanlarla aynı ülkede yaşamaktan utanç duyuyorum, komik ya, başka bişey değil.

sana bişe demiyorum... forumu okuyan saten benim nedemek istediğimi biliyor.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
altar' Alıntı:
ya boşver dostum, önce düşünebilmeyi öğrenelim biz, şu karacahillikten kurtulalım yeter.

şimdi ağzımı bozdurucaksın. Ben izmitliyim gel cahili gör bana biraz bişeler öğret öğrenmek istiyorum cahilim ben...Beni cahillikten kurtar lütfen......... :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
sezgin' Alıntı:
Hmm Mersin / Pozcu ya gitmişsin. 200 m ileride benim internet cafe dükkanı var. Haberim olsaydı Cayımı icmeye davet ederdim :cool:

Ayrıca Yazları Tömükteyim yazmışsın. Hangi Site? Ben de Ordayımda :) İstersen özel msg atabilirsin. Ben yazları cafeyi oraya taşıyorum :)

Sanirim 2 sene once senin internet cafe ye gelmistim. Yada ordakilerden birine...

A

altar

Misafir
komsunet' Alıntı:
şimdi ağzımı bozdurucaksın. Ben izmitliyim gel cahili gör bana biraz bişeler öğret öğrenmek istiyorum cahilim ben...Beni cahillikten kurtar lütfen......... :)

hahah, izmit öylemi, biliyorum orayı ;)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
komsunet ve altar,
ikinizi de uyariyorum, forumda kisisel tartismalara girmeyiniz!

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinetadmin' Alıntı:
Sanirim 2 sene once senin internet cafe ye gelmistim. Yada ordakilerden birine...

foruma fln girme bare , keylogger falan olur allah korsun zaten forumun bir ayagı cukurda , ddos kaldıramıyor :rolleyes:

mwt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yeni toplantı varmı :)

yeni toplantı varmı mersinliler.

mersinwebtasarim olarak bende katılmak isterim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5