İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mertweb e dikkat

Maverick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar yakında yeni bir host şirketi faciası (şirket dediğime bakmayın) geliyor.
inşallah ben yanılırım kimse mağdur olmaz.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
biraz açarmısın? şimdi baktımda goksanhosting.com ile siteleri aynı..

H

Hostmekani

Misafir
Bu Diyarhostun alt kuruluşu galiba :)
Bazı barındırdığı domainlerin whois bilgilerinde diyarhostun bilgileri yazıyor.

S

seven7

Misafir
evet bu diyarhost olayi abardi artik.hosting cetesi kurdu herif iyice.15-16 yaslarinda bir cocuk ya.bana msnden host satmayi teklif etmisti :)

php_coderr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende diyarhost tarafından dolandırılmıştım allah cezasını verecek bunların elbet bir gün.

M

Maxi

Misafir
Yalnız Maverick, bakıyorumda işin gücün host firmalarını eleştirmek. Neden host firmalarının açıklarını bulmak için harcayacagın zamanı hostbuldaki ilanları yanıtlamak için kullanmıyorsun?
Ayrıca "senin sitendeki fiyatlar herkes için geçerlimi ?" diye can alıcı soruyu sorma ihtiyacı duyuyorum.
Açıkçası hostticaret.net'ten, yani senden reseller almayı düşünüyordum. Ancak zamanını başkalarının açıklarını bulmak, eleştirmek gibi gayesizce harcayan kişinin, ne yazıkki müşterileri ile ilgilenecek kadar zamanı olmayacaktır-Ki ancak 10 / 12 saat onlinesin.
Ben kimmiyim ?
Onuda sen düşün..

Maverick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Maxi' Alıntı:
Yalnız Maverick, bakıyorumda işin gücün host firmalarını eleştirmek. Neden host firmalarının açıklarını bulmak için harcayacagın zamanı hostbuldaki ilanları yanıtlamak için kullanmıyorsun?
..

Bu güne kadar mertweb haricinde hiçbir firmayı eleştirdiğimi hatırlamıyorum. (Eleştirdiysemde sınırsız vaatleriyle insanları kandıran firmaları eleştirmişimdir.Bunu bile yaptığımı hatırlamıyorum) Mertweb i eleştirmemimde sebepleri var. Diyarhost.net zamanında çok sevdiğim bir arkadaşa hayali bir dedicated sattılar. Bayağı bir kazık yedi. Ve arkadaşımı defalarca kez uyarmama rağmen ikna ettiler. mertweb in diyarhostun devamı olduğu kabak gibi belliydi. Hostbulu bile uyardım bu konuda ama hiçbirşey yapmadılar. Şimdi yazık değilmi bu mertwebden hosting alan insanlara. Aralarında okullarda var şirketlerde. Şirketler neysede okullara çok acıdım.

Neyse eğer siz bunu diğer şirketleri eleştiri olarak görüyorsanız söyleyecek söz bulamıyorum. Bundan sonrada yazmam zaten. Hata etmişiz demekki.

Diğer "bu adiye dikkat" mesajına gelince onu yazmamı Orhan Abi istedi. (webabi.net in sahibi ve mükemmel bir insandır kendisi.) Söylediği söz ise Eyüp iyinet e yaz diğer host sahiplerinide dolandırmasın. Demekki bundada hata etmişiz.

Biz yaşayışımız gereği bazı şeylere tutarsız olamıyoruz. Neyse kolay gelsin.

Maxi' Alıntı:
Neden host firmalarının açıklarını bulmak için harcayacagın zamanı hostbuldaki ilanları yanıtlamak için kullanmıyorsun?
Ayrıca "senin sitendeki fiyatlar herkes için geçerlimi ?" diye can alıcı soruyu sorma ihtiyacı duyuyorum.
Açıkçası hostticaret.net'ten, yani senden reseller almayı düşünüyordum.

Bu soruyu anlayabilmiş değilim. Verdiğimiz reklamdaki özellikler ve fiyatlar aynen geçerli.

Maxi' Alıntı:
Ancak zamanını başkalarının açıklarını bulmak, eleştirmek gibi gayesizce harcayan kişinin, ne yazıkki müşterileri ile ilgilenecek kadar zamanı olmayacaktır-Ki

Kimsenin açığını aramıyorum. Kimseyi sebepsiz yere eleştirmedim. müşterilerimden bir tanesi destek konusunda şikayetçi olursa bırakırım bu işi.

M

Maxi

Misafir
Maverick : Web abi'yi çok iyi tanırım. O'da beni iyi tanır. Ben Msn'yi değistirdim vs. O yuzden gorusmuyoruz kendisi ile.
Proturk ile karıstırdım elestiri konusunu sanırım. Özür dilerim.
Msn'ye gelirim simdi orada konusuruz.

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maverick eleştirisindede haklidir
ben bu adamlarin her bi pisliklerini çözdüm
cahil insanlar ugraşmaya degmez. köpekle köpekmi olcaksin..

M

moonwolf

Misafir
:) nasıl

maverick ama hakkında gıyabi tutuklama kararı varmış :) :) bu mertweb çocuk kimse varya
lütfen kimse kızmasın SÜZME SALAK. :) :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
PhpKolikte Diyarhost.com.tr diye hava atıyodu ama aslında com.tr falan degil :D
Ahanda Yazı ( Diyarhost.net Anasayfası )

HOST ALAN MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE. DİYARHOST İNTERNET HİZMETLERİ KURUCULARINDAN OLAN ZÜLKÜF OK VE BİLAL YILMAZ. ZÜLKÜF BAŞIMDAN GEÇEN KİŞİSEL SORUNDAN DOLAYI ANKARADA İNTİHAR EYLEMİNDEN BULUNDUM ( YENİMAHALLE ) 01.05.2005 VE 38 GÜN ANKARA NUMUNE HASTANESİNDEN BEYİN CERRAHİ BÖLÜMÜNDE TEDAVİ GÖRDÜM. DİYARHOST İNTERNET HİZMETLERİNDE HERŞEYİN YOLUNDA OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORDUM BİLAL YILMAZI ARADIĞIMDA İŞLER YOLUNDA ORTAK DİYE CVP ALIYORDUM. HASTANEDEN ÇIKTIKTAN SONRA BİLAL BEYİ ARADIM SİTEYE GİR GÖRÜRÜSÜN DEDİ DAHA BİR KAÇ MÜŞTERİYE ULAŞTIM BANA OLANLARI ANLATTI. BANKAYA GİTTİM BİLAL BEY DİYARHOST İNTERNET HİZMETLERİNDEN ALINAN ÜRÜN ÜCRETLERİNİN BENİM İŞ BANKASI HESABIMDA OLDUĞUNU BİLİYORDU. İŞ BANKASI İNTERNET BANKACILIĞI ŞİFREMİ VER BİLGİLEİRMİ BİLEN BİLAL YILMAZ. İNTERNETTEN ÜCRETLERİ KEDNİ HESBAI0NA GEÇİRMİŞ. VE DİYARHOST.NET İ KAPNAMIŞ VE DOLANDIRICI OLARAK GÖSTERMİŞ. ASIL DOLANDIRICI ŞUANDA WWW.DİYARHOST.COM.TR ADRESİYLE İŞ YAPAN BİLAL YILMAZ. ZÜLKÜF BEYİN HESABINA YATIRILAN ÜCTELERİN KARŞILIĞI OLAN HOST VE DOMAİN HESPALARI TEKRARDAN TÜM MÜŞTERİLERE VERİLECEKTİR. HESABI KAAPANAN MÜŞTERİLERİMİZİN İNFO@DİYARHOST.NET ADRESİYLE VEYA 0555 407 79 13 NUMARALI TELEFONDAN İLETİŞİM KRUMALARI LAZIM.

---> :D Gülüyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5