İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mesaj edit bolumunu goremiyorum

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesaj editlemek istediğimde edit section 'ı yok...
sadece bende bir problemmi bu yoksa herkesde mi

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Mesaj editleme opsiyonunu kaldirdim.
Bu ozelligi kullanarak forum kurallarini once ihlal eden sonra da bisey yapmamis gibi mesajini editleyenler oldu.
Mesajinizda editlemeniz gereken bir durum oldugunda ek bir mesaj ile yazim hatasi yaptiginizi belirterek dogru yazilimi ekleyebilirsiniz.
Edit edilen mesajlar forum yoneticileri tarasindan da gorulemedigi icin bu edit butonu kaldirilmistir.
Mesaj yazarken lutfen yazim kurallarina dikkat ediniz ve mesajiniz postalamadan once okuyunuz.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinetadmin bu biraz abartılı olmadımı sence ? iki saattir mesajımı editlemek için buton arıyorum. Herkes post gönderirken yanlış yazdığı yerler oluyor. Şimdi attığım mesajda üç yanlış kelime gördüm ve okudukça sinir oluyorum.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesaj editleme düğmesinin kaldırılması büyük bir yanlış. Biraz daha geniş ve detaylı düşünülerek edit düğmesinin aktifleştirilmesini talep ediyorum.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Aforizmalar' Alıntı:
Mesaj editleme düğmesinin kaldırılması büyük bir yanlış. Biraz daha geniş ve detaylı düşünülerek edit düğmesinin aktifleştirilmesini talep ediyorum.

Katılıyorum.

S

Senbul

Misafir
Aforizmalar' Alıntı:
Bu konuda bende aynı fikirdeyim.
Tekrar aktif olmasını istiyorum.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinetadmin' Alıntı:
Mesaj editleme opsiyonunu kaldirdim.
Bu ozelligi kullanarak forum kurallarini once ihlal eden sonra da bisey yapmamis gibi mesajini editleyenler oldu.
Mesajinizda editlemeniz gereken bir durum oldugunda ek bir mesaj ile yazim hatasi yaptiginizi belirterek dogru yazilimi ekleyebilirsiniz.
Edit edilen mesajlar forum yoneticileri tarasindan da gorulemedigi icin bu edit butonu kaldirilmistir.
Mesaj yazarken lutfen yazim kurallarina dikkat ediniz ve mesajiniz postalamadan once okuyunuz.

Konun yeniden gözden geçirilmesini istiyorum.

T

tahtakale

Misafir
bende katılıyorum ama siz şimdi katıldım diyede (-) rep puanı verirsiniz bana !
Ne yapacağımı şaşırdım valla :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Yanlisinizi yeni bir mesaj ile duzeltebilirsiniz.
Mesajinizi postalamadan once okuyunuz.
Moderasyon ve site yonetimi icin bu karar gerektigi icin alinmistir, zevk icin degil. Beni bu karari almaya iten siz kullanicilarsiniz.
Mesajlar duzeldiginde yada kullanicilar kendini cok uyanik sanip yoneticileri yaniltici yonde mesaj postalamayi biraktiklarinda edit ozelligi yeniden aktif hale getirilecektir. Baskasina ana-avrt kufur edip, ardindan kufurunu silip ben kufur etmedim diyen kullanicilar kalmayinca, edit ozelligi acilacaktir.
Forumun sadece paylasim ve birbirimizin bildiklerinden faydalanmak icin kullanilmasi gerektigi ogrenildiginde, kisisel tartismalara girilmediginde, chat yapilmadiginda, edit butonu tekrar aktif hale getirilecektir.
O zamana kadar, faydali ve paylasimci kullanici ile, zararli kullanicilari ayirt etmek icin edit tusu kapali kalacak.
Bu konuyu buyutmeye, bu konuda oylama yapmaya yada tartismanizin anlami yok, aldigim karar forumda seviyeli bir sekilde paylasiminizi saglamak icindir.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hehe dogru demişsin
walla cok yanliş bir karar....

S

Skeleton

Misafir
aaa bir tane daha -rep almışım ): bir tek admin veriyordu di mi bu -repi

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Skeleton' Alıntı:
aaa bir tane daha -rep almışım ): bir tek admin veriyordu di mi bu -repi
Mod ve Admin ler verebiliyor.

Başlık hakkında,

Evet bende çok kullanırım edit özelliğini. İmla hataları vs. çok yapıyoruz. Bunun için kapatılması kötü. Ama diğer yandan, birçok kişi küfürlü mesaj yazıyor, küfür olmasa bile, "ulan" , "şerefsiz" gibi ibareler kullanıyor. Tam uyarı yapıcam bu mesajı için, konuya tekrar girince hepsini silinmiş olarak buluyorum. Ne değişiklik yaptığını göremiyoruz. Sadece son değişiklik şu tarihte yapıldı diye bir açıklama ile bu forumu yönetemeyiz.

Zaten Admin de bir süreliğine diyor bu olay için. Bir süre hangi kullanıcılar seviyeli, hangileri değil belli olacak. Bu arada yavaş yavaş yazdığımız mesajı post etmeden okumayı huy edineceğiz. Zaten herkes gönderdikten sonra tekrar okuyordur mesajını. Bunu göndermeden yapacağız, pekte birşey değişmedi.

Biraz hoşgörü sadece. Bakın konular açılıyor, kavga yok, tartışma yok diye. Bir çok kişi neden atıldı diye de eleştiriliyordu forum yönetimi. Ama yavaş yavaş görülüyorki, meyvelerini vermeye başladı. Paylaşım ve Dostluğun artması için herşey. Hoşgörülerinizi bekliyoruz.

Kolay gelsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5