İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mesaj Panosuna Mail Yollama Özelliği ekleyecek ASP Coder Aranıyor

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba

Başlıktanda anlaşılacağı üzere self-coded bir ASP portalın mesaj panosuna mail gönderme fonksiyonu ekleyebilecek coder arıyoruz. Açılan başlığa cevap yazıldığı zaman başlığı açan üyeye mail atma özelliği eklenecek sadece.

Portal 50bin üyesi olan üniversite gençliğine yönelik bir portal. Portalın coderına ulaşamdığımız için eklentiyi başkasına yaptırmak zorundayız. Lütfen bu işi yapabilecek kişiler bana özel mesajla ulaşsın. Sitenin sahibi Anonim bir şirkettir. Mesajınızda kim olduğunuzu ve bu işi neden yapaabileceğinizi bana gösterebilirseniz sevinirim.

Portal ASP ve MS SQL tabanlıdır.

Mesajınızda fiyat aralığınızıda belirtirseniz sevinirim. Gelen mesaja göre işi yapabilecek ve ücreti makul olanlara sitenin linkini yollayıp ayrıntılları paylaşacağım

iyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5