İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mesajlaşma...

Firat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,çoğumuzun bildiği gibi birçok arkadaşlık siteleri var goldlu moldlu falan fıstık bunların çoğuda sahte.Ben bir site kurmak istiyorum bunlara benzer ama içeriği çok karışık dolu birşey olmasını istemiyorum.Yani siteye üye olan biri sadece 1 profil fotoğrafı koyup ufak bir alana da kendini tanıtacak bilgiler yazmalı ve herkesle mesajlaşmasını sağlamak.mesela popmundo oyununu bilenler vardır onun gibi ama sadece mesajlaşmak olucak.Ben böyle bir siteyi hangi dillerle yazabilirim ?

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
hangi dillerle yazabilirim dediğine göre böyle birşeyi yazabilmen tahmin ettiğinden daha da uzun sürebilir, ücretiyle başka birine yaptırmayı dene bence

Firat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başka birine yaptırmak istemiyorum.Zaman benim için önemli değil sadece öğrenmek istiyorum

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
ozaman en klasiğinden cevap vereyim sana html den başla css devam et javascripti mutlaka öğren en son php ve mysql kardeşleri öğren derim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5