İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Meta kodları

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Meta kodlarının kullanımı adsense kazançlarını etkiler mi acaba?
Günlük 6 $ kazancım vardı, meta kodlarında değişiklik yaptım kazancım 1$ üzerine çıkmaz oldu. Aynı gösterim, aynı tıklama ile...
Acaba bir tesadüf mü bu acaba ?

Y

yaBgu

Misafir
belki biraz alakasız olacak ama; her zaman sitenin içeriyle ilgili keywordler kullanmanı tavsiye ederim, burada hile yapmadan geçersiz tıklama yüzünden banlanan arkadaşların çoğu bu tip olaylardan dolayı banlanıyor.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Keywordler ile oynamadım. Sadece copyright, siteinfo, copyright gibi değişkenler ile oynadım.

netsitem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
genel bir düşüş var 3 gündür.Kazançlar 5 te 1 e düştü.Tabi bundan önce değiştirdiysen bilemem.

Strathmore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bencede genel bir düşüş bulunmakta geçen ayın son günü yani 30'u ve bugün bu problemi bende yaşıyorum , normalde 300 küsür tıklamaya 30-40 $ alırken şimdi 400 küsür tıklamaya 5 $ alıyorum nerede ise 5-6 kat kazanç düştü her nedendir bilemiyorum ama umarım uzun sürmez.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 gun once degistirmistim metalari. Kazanclarin dusmeye basladigi gun. Tesadufun boylesi iste :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5