İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Metacafe Yasaklandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

trgy

Misafir
Metacafe.com yasaklandı.
Dün bir kaç video yayınlanmış metacefede bugün ise yasaklandı TÜrkiye'den girişler.

Herkese küçük bir tavsiye. 3 - 5 hit alacağım diye kendinizi mahkemede bulmayın bu tarz şeylerden uzak durun. Metacefe kapandı ama daha davaları olacaktır. Bu dediklerimden birşey anlamayanlar ise aşağıdaki yazımı okusunlar.

Deniz baykal şok eden görüntüler
diye arattığımızda çıkacak sonuçlardan ne demek istediğimizi anlayabilirsiniz.

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Iste bu bir Türkiye gerçegi.. Ne var ki, malesef böyle bir diyara mensubuz.. Artik basin özgürlügü diye bir sey var..

Bu ise ülkemizde bazi cevrelerin istegine bagli oluyor.. Bunu çok iyi biliyoruz. TRGY.. ama önemli olan bu ayibi ortaya cikartan degil, bu ayibi isliyendir..

Saygilarimla..

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bırak bu tarz videoları artık klip bile yayınlamıyorum :)

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Iste bu bir Türkiye gerçegi.. Ne var ki, malesef böyle bir diyara mensubuz.. Artik basin özgürlügü diye bir sey var..

Bu ise ülkemizde bazi cevrelerin istegine bagli oluyor.. Bunu çok iyi biliyoruz. TRGY.. ama önemli olan bu ayibi ortaya cikartan degil, bu ayibi isliyendir..

Saygilarimla..

Merhaba,

Basın özgürlüğü var diye Türkiye de ne kadar birçok kişi sevmesede ismi duyulmuş ve iktidar partisinin liderinin; gerçek veya değil onu bilemem ama sonuçta isminin geçtiği, o kişinin özel hayatını ilgilendiren ve kariyerini bitirmeye birebir müstehcen görüntüleri paylaşırsan bırak engellemeyi elinde olsa db yi sildirir adamlar, bazıları kiminle oynadığını bilmiyor maalesef.

T

trgy

Misafir

Saygilarimla..

Böyle yaklaşmamak gerek, gerçekler belli olmadan yorum yapmak mantıklı değil. Herşeyi günyüzüne çıksın öyle yorum yaparız o durumlarla ilgili.

Basın özgürlüğü var ama insanın evinin içine sokulan kamerada basın özgürlüğü yoktur. Sen don, atlet gez evinde , seni çeksinler sonra gazetelerde manşet yapsınlar nasıl olur sence?

Bazı şeylerin yapılmaması gerekir, özellikle özel hayata saygı duyulmalı. Bahsettiğimiz kişi o şeyleri yapmış bile olsa o onun özeli. Herneye yazmıyacağım daha fazla.

:)

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ortada kesin bişey yok kanıtlanan bi şey yok en azından.
Bu tür sitlerin kapanması normal

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ortada kesin bişey yok kanıtlanan bi şey yok en azından.
Bu tür sitlerin kapanması normal

Kanitlanmasina gerek yok zaten.. Görünen köy kilaviz istemez. CHP lideri Deniz baykal diyor. Iki hafta içinde oldu. DIger taraftan adi geçen milletvekili baytok ise oda kendi çapinda cevapliyor.

Yani birsey olmus ki itiraflar geliyor...

"Özel hayat aynen katiliyorum' gizli kalmasi gerekiyor..Diger taraftan ben bu isin altindan baska seyler ariyorum.. Neyse karamanin koyunu sonra çikar oyunu...

Bakalim bunun altindan ne çikacak..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5