İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Metin2 75 level ve üzeri karakter alınacaktır.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Merhabalar,
Metin2 oyunu içinde herhangibir serverda savaşçı veya sura karakter alınacaktır. 75 seviye ve üzerinde olmalıdır. Karakter boş olabilir. Önemli olan karakter ve levelıdır.
Karakter sahipleri iyinet'den pm ile veya [email protected] adresinden bana bildirebilirler.

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
merhaba, benim 2 sene önce oynadığım 78lw bi hesabım vardı. msn,şifresini falan unuttum :D metin2 nin sitesinden karakterin ismini yazdığımda bulamadı. sizce hesap kapatılmışmıdır? veya uzun süre hesaba giriş yapmayınca hesap kapatılıyomudur?

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bende var samet abi. 75 lwl hangi server unuttum ama itemide var biraz, geçen kontrol etmiştim duruyor. Msn'e geldiğinde yazarsın konuşuruz. :)
Serverım varken edit karşılığı almıştım :)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Kusura bakmayın bayağıdır girmiyorum. Kısa sürede bakacağım hepsine, hemato görüşürüz kardeşim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5