İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Metin2 Market Scripti Satılıktır ve Ban scripti

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Şu türkçeyi düzgün kullanın artık yeter ! Bizde msn deyken kısaltıyoruz ama bura bi webmaster forumu.Ayıp yaptığınız.Ben ülkem adına utanıyorum !

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
neden webmaster sitesinde 5 tl ye kurupta burda 10 tl ye kuruyorsun.
ayrıca demo da yanlış link vermişsin : http://www.pvpserverlerfrm.com/market/giris.php
doğru link bu

webmastersitesindeki yazı

Metin2 online market sistemi satılıktır.

Demo : http://www.pvpserverlerfrm.com/sancaktepemt2/market www.pvpserverlerfrm.com/sancaktepemt2/market

Ban Panel demosu şuan yok.

Market 10 TL
Ban 5 TL

Ban sürelidir. Mesela 1 gun attınız 1 gun sonra otomatık ban kalkar

Ayrıca FreeBsd nize Metin2 kurulur ücreti
5 TL'dir.

iyi satışlar

H

halilarici

Misafir
Hatırlaya bilirsem benim script sitesine koyarım sizin için :)

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
çoluk çocukta ticarete bulaştı vallahi yazık ya.İşi ustalarna bırakın ve gidip arkdaşlarnızla dolaşın...

H

halilarici

Misafir
Ticaret Ticarettir.Her özgür bir bireyin ticaret yapma hakkı vardır.O yüzden buna siz karışamazsınız gidin Türkçeyi Koruyanlara Karşı olanlardan olun siz.!

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
kardeşm yaşındasın nerdn anldn dersen konuşmandan belli.Ticaret var TİCARET var anlaman zor kardeşim..

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
çoluk çocukta ticarete bulaştı vallahi yazık ya.İşi ustalarna bırakın ve gidip arkdaşlarnızla dolaşın...

Hocam ufaktan başlasalar yine iyi. Kendileri yazmış gibi gösterip mevcut scripti satmaya çalışyıorlar. Cok sık rastlanan scriptlerden bu. Demo koymuş. Linki başka sitede gördüm ordan biliyorum arkadaşın nickin Jokey1999 sanırım böyle birşeydi. Yaşı 12 yani. Birde fiyat koyuyorlar araya. Wm de 5 burda 10. Ticaret yaa.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5