İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Metin2 Pvp Server Kurdurulup Sunucu Alınacak

ferahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar!

Bundan bir ay önce bir firmayla çalıştım kandırdılar beni.Ne metin2 kurdular ne site paneli,ne gm paneli anlıcanız herşey sıfır.Alcağıma aldığıma bin pişma oldum ve boşa param gitti.

Şimdi adam akıllı bir firma ile çalışmak istiyorum.Kesinlikle telefon numarası olacak firmanın ve sürekli açık olacak.Birde fiyatları uygun olsun biraz.

İlgilenen varsa lütfen pm veya imzamdaki msn yi ekleyin.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Forumun arama kısmına vpsturk yazıp arattığınız takdirde bundan 2 ay önce çalıştığım ve memnun kaldığım vpsturk firmasının tanıtım konusuna ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Kurulum dahil birçok alanda uygun fiyata yardımcı oluyorlar. Denemenizi tavsiye ederim.

VpsTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumun arama kısmına vpsturk yazıp arattığınız takdirde bundan 2 ay önce çalıştığım ve memnun kaldığım vpsturk firmasının tanıtım konusuna ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Kurulum dahil birçok alanda uygun fiyata yardımcı oluyorlar. Denemenizi tavsiye ederim.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz,

Merhaba,

http://forum.iyinet.com/vps-vmware-shared/154561-vpsturk-net-15tlden-baslayan-fiyatlarla.html

Konumuzu incelemenizi tavsiye ederiz,

Saygılar

hyltcasper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben netinternetten bulut sunucu almanı tavsiye ederim; tabi ki daha yüksek performans/fiyat veren şirket vardır ama araştırmak gerek. eğer vdsini alırsan kurulumunu 15 dk'da 5 TL'ye yapabilirim. Tek tuş scripti hediye. Ödeme paypal veya vodafone. İlgilenirsen Ö.M. atabilirsin.

TiklaHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar.. Metin2 Pvp Server icin Yardımcı Olabilirim.. Oyunun Kurulumu ve İnternet Sitesi icinde Teslim Ederim.. Pm Atın Ricam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5