İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Metro 8 WordPress Teması by Onur89TR

onur89tr

Prime Сasual Dating - Authentic Damsels
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi Windows 8 ile Microsoft büyük değişikliklere gitti. Bunlardan biri de yeni Metro arayüzü. Kimisi beğendi, kimisi hoş bulmadı. Fakat ben sonradan ısınanlardanım. :) Bu arayüz bana ilham verdi ve yeni tasarımımı şekillendirmeme yardımcı oldu. Umarım beğenirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum.

metro8.png

Önizleme
İndir

orçinka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeşil, pembe ve sarı çok sırıtmış hocam gözü çok yoran renkler biraz renk düzenlemesi yapılırsa güzel olur diye düşünüyorum elinize sağlık

onur89tr

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Tavsiyeleriniz için teşekkürler. :)

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Renk uyumu daha güzel olabilir, bir de yazıların %90'ının altı çizili olması pek hoş olmamış. Biraz daha uğraşılırsa iyi olur :)

onur89tr

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Renk uyumu daha güzel olabilir, bir de yazıların %90'ının altı çizili olması pek hoş olmamış. Biraz daha uğraşılırsa iyi olur :)
1 senedir tema yaparım. İlk defa bir admin temama yorum yaptı. :) İyinet farkı. Yorumunuz için teşekkür ederim admin. Dikkate alacağım. :)

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
1 senedir tema yaparım. İlk defa bir admin temama yorum yaptı. :) İyinet farkı. Yorumunuz için teşekkür ederim admin. Dikkate alacağım. :)

Estafirullah, adminler de forumun bi üyesi:) Tabi diğer forumlardaki moderatör veya adminlerin egosu yüksekse orasını bilemem :)

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Aslında ben bir tema'da şuna bakarım ;

Renk tonları ve görsellik ( herkez buna bakar zaten demi :p ) ama ben sizden daha dikkatli bakıyorum.Sağ Son Mesajlar Bölümüne Grafik ile bir arkaplan panosu yapılabilir Eğer Windows 8 tonlarında birşeyler çıkarıcaksan ortaya biraz daha sade renk tonları kullanmalısın fikrimce, birde şu yazıların altının çizili olması bencede hoş durmamış , Yazının altını çizerek ben burdayım demesine gerek yok zaten okuyucusu onun için giriyor ;)

Başarılar

onur89tr

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Aslında ben bir tema'da şuna bakarım ;

Renk tonları ve görsellik ( herkez buna bakar zaten demi :p ) ama ben sizden daha dikkatli bakıyorum.Sağ Son Mesajlar Bölümüne Grafik ile bir arkaplan panosu yapılabilir Eğer Windows 8 tonlarında birşeyler çıkarıcaksan ortaya biraz daha sade renk tonları kullanmalısın fikrimce, birde şu yazıların altının çizili olması bencede hoş durmamış , Yazının altını çizerek ben burdayım demesine gerek yok zaten okuyucusu onun için giriyor ;)

Başarılar
Yorumunuz için teşekkür ederim. :)

Arkadaşlar yazıların altı çizili olmaması konusunda anlaştık sanırım. Artık yazı ve yorum içeriği haricinde yazıların altında çizgi bulunmuyor.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yazıların üstüne gelince çıkan sosyaller müthiş olmuş, tema iskelet bakımından güzel duruyor ama renkler birbirine girmiş

onur89tr

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
yazıların üstüne gelince çıkan sosyaller müthiş olmuş, tema iskelet bakımından güzel duruyor ama renkler birbirine girmiş
Merhaba adminim. Açıkçası farklı renk yapmamın sebebi hem Metro'ya uyum sağlaması, hem de bölümleri ayrıştırmaktı. Fakat yine de durumu yeterince kurtaramadım sanırım. Beğenileriniz ve eleştirileriniz için teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5