İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Meyve Ağacı Yetiştirin Para Kazanın

seydia

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
ko-adim.jpg

50.000 Puan 5 TL Papara Hesabınıza yapılıyor.

cyberyakup

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Yine bir saadet zinciri mevzusu mu? Dikkatli olmak lazım.

oxcakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
47
50 K Puan 5 tl olup kimsenin bu sistemi kullanacağını sanmam, vakit kaybı diye düşünüyorum.

seydia

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Son düzenleme:

furkansayers

İyinet Üyesi
Reaction score
44
Tosuncuk size inek aldım besliyorum diyordu. Burada da sizin için ağaç diktik suluyoruz mevzusu var sanki. Bunların en iyisini bile kullanmayın derim. Kimse kimseye beleşten para dağıtmaz. Almadan vermek Allah'a mahsustur. Bunlar koyun ya da sığır arıyorlar.

seydia

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Yine bir saadet zinciri mevzusu mu? Dikkatli olmak lazım.
Tosuncuk size inek aldım besliyorum diyordu. Burada da sizin için ağaç diktik suluyoruz mevzusu var sanki. Bunların en iyisini bile kullanmayın derim. Kimse kimseye beleşten para dağıtmaz. Almadan vermek Allah'a mahsustur. Bunlar koyun ya da sığır arıyorlar.

olay ile ilgili hiç bir fikriniz yok ve sormadan hüküm vermek gibi bir alışkanlığınızda var maalesef.

üyeler sitedeki reklamlara tıklıyor ve gelir dağıtılıyor.

veya puanları foreverautohits.com a aktarıyorsunuz oradaki altınlar ile birleşip tl ye çeviriliyor.

yasintekin

Onaylı Üye
Reaction score
54
Ben de artık bu tarz sitelerden çekiniyorum. Ne kadar güvenilir olduğu tartışılır bunun da. Sitede hiç bir açıklama göremedim. Sadece üye girişi ve kayıt ile ilgili sayfa var. Önce bir PR yapılır. Afiş tasarlanır. İnsanlar bilgi sahibi olur. Yoksa çok fazla eleştiri alır ve gerçek sistem hakkında insanlar bilgisiz kalabilir.

oxcakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
47
Ben de artık bu tarz sitelerden çekiniyorum. Ne kadar güvenilir olduğu tartışılır bunun da. Sitede hiç bir açıklama göremedim. Sadece üye girişi ve kayıt ile ilgili sayfa var. Önce bir PR yapılır. Afiş tasarlanır. İnsanlar bilgi sahibi olur. Yoksa çok fazla eleştiri alır ve gerçek sistem hakkında insanlar bilgisiz kalabilir.
Aynen öyle hocam dediğinize ek olarak adam yapar basit scripti koyar sonra üye çeker reklamlardan kazanç sağlar 1-2 aylık ödemeyi yaptıktan sonra 10 k adsense ile kayıplara karışır :)

seydia

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5