İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Microsoft Adcenterden davetiye (mi) gelmiş

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Akşam üzeri mailime şöyle bir mail gelmiş.Sanırım microsoft adcentere davet ediyorlar ingilizcem olmadığı için tam çözemedim.Sahte olabilir diye linklere baktım gerçektende microsoft linkine gidiyor ama tıklamadım daha linkleri sadece sağ tıklayıp özelliklerden urlsine baktım msmedia.microsoft.com/ vesaire... linkine gidiyor..

Mailin resmini çektim.
1-
35767563at8.jpg

2-(mailin alt bölümü)
73899579et1.jpg

Yorumlarınızı bekliyorum.Dikkate almalımıyım bu maili.Adcenterle şuanlık ilgilenmek istemiyorum..

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Google Analytic tarzı bir olaya davetiye yollamışlar sana ve ilk etapta senden 5 dolar para alacaklarını yazmışlar kurulum parası adı altında

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Çeviri için saol.Bide benden para istiyolar demek.Bende adcentere üye olmamı istiyolar heralde sandım.Neyse ilgilenmiyorum zaten önemli bişey değil demek..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5