İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Microsoft Destekli @siteadı.com Mail adresi Alma

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadaşlar msn adeti burada 100 tane benimkisi dolacak çok yok yakında ücretli sürümünde ne özellikleri var?

Buraya yazarsanız sevinirim teşekkurler

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bir sorum olacaktı bunda bir domain üzerinden dağıttığı mail limiti nekadar?

diğeri ise ben www.msn.com.xx diye bir domain almayı düşünüyorum bir ülkenin uzantısını almamışlar acaba alsam domaini bu domain üzerinden mail dağıtmama izin verirler mi?

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bir sorum olacaktı bunda bir domain üzerinden dağıttığı mail limiti nekadar?

diğeri ise ben www.msn.com.xx diye bir domain almayı düşünüyorum bir ülkenin uzantısını almamışlar acaba alsam domaini bu domain üzerinden mail dağıtmama izin verirler mi?

Limit yok.. Eğer kendin mail adreslerini panelden açarsan 100 tane. Ama herkesin alımına açık yaparsan sınırsız.

Msn o şekilde dağıtımına izin vermez. Sonuçta telif hakkına giriyor

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sign Up linkini nasıl Türkçe Kayıt Sayfasına yönlendirebiliriz?

Normalde sign up linki şu şekilde;

Kod:
https://domains.live.com/members/signup.aspx?domain=sitenizinadi.com

Ve bu sayfa İngilizce kayıt sayfasına yönleniyor...

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Dağıtılan her mail kaç gb sınırla veriliyor.

Birde benim domain ismim ile bir başkası hotmail.com diye almış. Ben yinede bu hizmetten faydalanabilirmiyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5