İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Microsoft Expression

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Microsoft'un yeni web dizayn programı. Genel kullanış ve görünüm frontpage ile aynı fakat asp.net ve css desteği eklenmiş.

Hiç css bilmeseniz bile çok güzel işler çıkartabilirsiniz. Program herşeyi otomatik yapıyor. Diyelimki bir tablonun arkafon rengini falan değiştirdiniz. Program buna uygun bir style oluşturup bu değeri veriyor ve başka bir tablo için bir daha aynı şeyi yapmanıza gerek kalmıyor.

Daha fazla bilgi için indirin ve test edin. Eminim beğeneceksiniz. Yalnız program orijinal windows istiyor baştan bildireyim. Kolay gelsin herkese.

http://www.microsoft.com/products/expression/en/Expression-Web/default.mspx

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Program Beta dan kurtuldu fakat buseferde lisanslı oldu. Ama çok iyi şeyler bekliyorum ;)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Dreamweaver la baş edebilirmiki? Macromedia Adobeye geçtikten sonra öyle benim gözümü çok çok doyuran yenilikler yapmadı ama yinede macromedia ürünleri ile boy ölçüşeceğini sanmıyorum ben... Yani sadece css için bunu satın alacak kaç kişi olabilirki? Daha indirmedim ama dw nin yapamadığı birşeyi yapabileceğini sanmıyorum ben : )

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
osahin gönderdiğin adres için teşekkkürler.
Ama webdesigner.exe diye birşey duymadım.

Ofis paketinin içinde frontpage e benzeyen iki program olduğunu duymuştum... Ama asıl adı sharepoint ve microsoftdan patchlerini indirirken bile sharepoint.exe diye indiriliyor...

Bu arada özelden de sana verdiğim linkteki programı denemedim demişsin :)
200 mb lık programı indirdim. Şimdi senin için deniycem :)

EDİT : Microsoft Expression Web adında bir programmış bu :) Kurmaya devam ediyor halen. Sharepoint değilmiş yani..

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bende indirdim fakat 2007 Yüklü Programım varsa kaldırmamı ister Sayın WebDesigner.exe ama sorun şu ki bende 2007 Prerelease version bir program Yok :D Garip

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yav anlamadığım Frontpage in yeni sürümü Sharepoint mi WebDesigner mı ?
ve hangisi daha iyi ?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bende dün indirdim arkadaşlar bazı güzel özellikleri var arkadaşın dediği gibi ama şey gibi geldi bana hani microsoftun office setini kullanırken birden open officeye geçersinizde alışamazsınız ya işte onun gibi hissettim ben : )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5