İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Microsoft host piyasasına girdi.

N

Netlojik.Net

Misafir
Bişi olmaz o bizim kadar ucuza vermiyor.
bize yetişmesi mümkün değil. hele bu ülkedeki host işi yapam çoçuk çoçuklar bedavaya neredeyse host veriyor. anlayacağın hiç bir yabancı firma bizim ülkede host işini yapma şansı yoktur :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Netlojik.Net' Alıntı:
Bişi olmaz o bizim kadar ucuza vermiyor.
bize yetişmesi mümkün değil. hele bu ülkedeki host işi yapam çoçuk çoçuklar bedavaya neredeyse host veriyor. anlayacağın hiç bir yabancı firma bizim ülkede host işini yapma şansı yoktur :)
peki sence sitesine gerçekten önem verenler o çoluk çocuklardan mı alıyor hostu yoksa yabancı güvenilir firmadan mı?

N

Netlojik.Net

Misafir
ama Türkiyede ki sitelerin %90 ı dandik ucuz yerlerde bunuda unutmayalım.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
peki sence sitesine gerçekten önem verenler o çoluk çocuklardan mı alıyor hostu yoksa yabancı güvenilir firmadan mı?

b) şıkkı yerli/yabancı güvenilir firmalardan... Fatura karşılığı 7/24 destekli...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Netlojik.Net' Alıntı:
ama Türkiyede ki sitelerin %90 ı dandik ucuz yerlerde bunuda unutmayalım.
webmasterlar bilinçlendikçe bu dandik ucuz yerde site barındıran insanlar büyük firmalara geçeceklerdir emin ol. mesela bana bir türk firması (omnis ve izhost dışında - kullandım oradan biliyorum-) ayda 100$ vereceğim, siteni ben barındırayım dese benim cevabım hayır olur. yakında diğer kişiler de böyle diyecek.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya onlar el atından calısıyorlardı sımdı sıteden satmaya baslamıslar cok fazla onemseme kapanır yakında :D

C

canorkos

Misafir
telekom ile bill dayı ortaklaşa karar mı aldılar yoksa ikisi de aynı anda başlıyor ilginç bir olay !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5