İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Microsoft Optik Set"

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kullandıgım microsoft klavye mouse setini 30 ytl ye satmayı düşünüyorum.Kendime kablosuz alacam.Almayı düşünen varmı?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Arkadaşlar kullandıgım microsoft klavye mouse setini 30 ytl ye satmayı düşünüyorum.Kendime kablosuz alacam.Almayı düşünen varmı?

şayet yine microsoft alacaksan hiç tavsiye etmiyorum.. kablosuz olarak yani....

çok pil götürüyor mesafesi çok kısa tuş takımı çok ses çıkartıyor çok büyük ve aşırı yer kaplıyor... logitech tavsiye ederim işyerinde logitech evde microsoft kullanıyorum vereceğin paraya microsoft değmez diye düşünüyorum...

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Logitech in çok pahalı olmayan hangi modelini önerirsin? Ex110 var mesela.Kullanan varmı aramızda arkadaşlar?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Microsoft wireless 3.0 düşünüyordum ama şimdi kararsız kaldım..

benimkinin modelini hatırlamıyorum üzerine hiç bakmadım.. şayet siyah ve bileklik kısmı deri olandan bahsediyorsan.. cidden o fiyata çok gereksiz diye düşünüyorum... gece klavyede yazı yazarken korkuyorum bütün millet ayaklanacak diye.. + pil tüketimi çok fazla.. usb aparatı çok kaba fazla yer kaplıyor..

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hımm..Evet onu düşünüyordum.Yaptığım araştırmada oyunda hata verdiğini duydum.Oyun sırasında bazen pilden tasarruf için üst üste bastıgın tuşları yok sayabiliyormus.Bu da oyunun kaderini etkileyebilir :) ama ben oyun oynamayacagım için sorun olmazsı o.pil tüketimi çok derken ne kadar çok.2200 lük şarjlı pil ne kadar gidiyor? şarj makinesi var bende ikisini kullanırken direk ikisini şarja koyarım.bu sorun hallolur.

ses olayına gelince.Şu an kullandıgımla arasında çok fark varmıdır acaba?ikiside microsoft.Kullanımının aynı olacagını düşünüyürum.Eger aynı ise sorun yok benim için.Sence aynımıdır?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
valla ne yalan söliyeyim şuan klavye önümde ama sağına soluna altına üstüne bakıyorum ön tarafta ortada logitech yazısı ve ambleminden başka bişi göremiyorum.. düz sade bir klavye... toplam 7 tane fazladan multimedia tuşu var kullanım olarak ve tuş hakimiyeti olarak çok iyi.. on parmak kullanıyorum ve çok hızlı yazıyorum bana bu performansı veriyor... microsoft un oyunlarda evet bir eksi yönü var hemde bayağı eksi bir yönü var.. sırf kablosuz klavye yüzünden world cup 2006 da fark atamıyorum :p

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz önce bilgi işleme çıktım oradaki klavyelere baktım.Biri logitech arması birde exper arması var..diğeri Microsoft 1.0..İyice kararsız kaldım.Neyse arkadaşlar satış devam ediyor.Kimse almazsa kullanmaya devam edecem.Bu benim için daha iyi olacak sanki :p

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
microsoft un klavyesi iyidir arkadaşım, eğer senin dediğin benim kastettiğim ise o klavyeler pili çok az kullanıyorlar mouse da dahil. Çok tasarruflu onlar. Oyunlarda bile arkadaşın dediği gibi tasarruf için tuşu kesiyor.

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
microsoftunki iyi hoşta söylendiği gibi çok pil götürüyor bide enteresan olan mouse da kapam tuşu yok gece odanın içinde lazer show oluyor :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5