İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Milli Takım’da Yanal devri kapandı

B

baybars

Misafir
Türkiye Futbol Federasyonu, A Milli Takım Teknik Direktörü Ersun Yanal ile yollarını ayırdı.
İSTANBUL - Yanal ile biraraya gelen Futbol Federasyonu Başkanı Levent Bıçakçı, yapılan görüşme sonrası genç teknik direktörün sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiğini açıkladı.
http://www.ntvmsnbc.com/news/329857.asp

Hayırlısı olsun...
Benim adayım Aykut Kocaman

M

Maxi

Misafir
Aykut Kocaman bu yükü kaldıramaz bence. Ama Ersun Yanal'dan iyi olacagına eminim.
Benim favorim Fatih TERiM

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabanci teknik direktor diyorlar ama bence turk teknik direktor lazim bu saatten sonra terim basta olmak uzere aykut olur yilmaz vural biraz antipatik ama olabilir turk olsunda ne olursa olsun ersun yanaldan iyidir bence

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fatih Terim Geliyor diye haber duydum ne kadar dogru ne kadar yanlış bilmiyorum
inş. Fatih hoca gelir..

B

baybars

Misafir
Hayırlısı inşallah gideriz almanya'ya eğer gidersek varya yer yerinden oynar almanya'da terimde artık imparator değil cengiz han filan ilan edilir heee :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5