İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Milliyetci Forum Ucretsiz devir

Webyapim61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaslar turkbudun forum sitesini bir abimize kurmusduk ilgilenemediler domain sureside 15 gun icinde bitiyor.ben alir calistirim derse direk ucretsiz devir etcem ilgilenen arkadaslar pm ulassinlar pls

Site adresini isteyin pls

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaslar turkbudun forum sitesini bir abimize kurmusduk ilgilenemediler domain sureside 15 gun icinde bitiyor.ben alir calistirim derse direk ucretsiz devir etcem ilgilenen arkadaslar pm ulassinlar pls

Site adresini isteyin pls

Türkçe konuşmayı bilmeyen bir milliyetçi forum sahibi. Komik ve yazık!

Webyapim61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen cok iyi konusuyorsun sanirim turkceyi.konusa biliyorsanda kendine sakla bence

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende PM alayım lütfen, ama konusu açılmışken eleştirmeden edemeyeceğim. ş harfi yerine s kullanmanız bir tarafa (Klavyeniz Tr olmayabilir) ama mümkünse forumlarda "pls" "hi" "way" gibi Türkçemize muhalefet yabancı kelime ve kısaltmaları kullanmasanız ve etcem gitcem gibi yuvarlamalarıda yapmasanız daha da iyi olacak. Bu tip yazımlar sizin günlük konuşmalarınızı da bozar. PM mi unutmayın lütfen :)

Webyapim61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardes yurt disinda yasiyorum ister istemez buraya ayak uyduruyorum onun icin yapcak birsey yok

A

a.ışık

Misafir
15 yaş altı, daha kişiliği oturmamış arkadaşları buraya almayın lütfen.. :(
"adam"ın gönderdiği PM'e bakınız arkadaşlar:
Webyapim61' Alıntı:
s.a site sahibi abimiz devam etmek istedi baska bir proje ile onun icin iptal oldu reis
:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5