İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

min. xeon 3.0 4 gb ram 2 tb bw. Sunucu Arıyorum

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Min. xeon 3.0
4 gb ram
3 tb bw.
200 gb hdd
cpanel/whm
linux
Almanya lokasyonlu iyi derecede destek sistemi olan bir sunucu arıyorum. Eğer karşılıklı anlaşılırsa bir iki güne kadar ödemeyi yapıp sunucuyu teslim almak istiyorum / yeni almış olacağım sunucu için sunucu hizmetini sağlayan veya aracı olan arkadaşlardan taşınma konusundada yardım isteyeceğim bunu göze alarak yazarsa herkes sevinirim

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Gazi özel mesaj gönderiyorum(dim).

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Sarget almanya çok sorun yaratıyor üzülürsün sonra. layered tech ya da fdc kullan. Hatta FDC sınırsız band veriyor ama bu sıralar TR deki hatlar yüzünden çıkışlarda sorun yaşanıyor.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ceesar ın katkılarıyla sorunsuz bir sunucuya kavuştum kendisine teşekkür ediyorum, umarım sorunsuz şekilde devam eder.

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
almanya sorunmu yaratıyor ? ne sorunu yaratıyormuş bir bilgilendirirmisin. Netdirektte 8 adet sunucumuz var ben hiçbir problem yaşamadım ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5