İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

minicix.com

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Domain: minicix.com
Registry: GoDaddy
Bitiş Tarihi: 08/2008 ( 2 yaşında )
Min Teklif: Serbest
Hemen Al: Gerek duyulursa eklerim.

NOT: Arkadaşlar henüz belli bir fiyat, alt limit ve hemen al belirleyemediğim bir domaindir. Tekliflerinizi görmek ona göre satıp satmayacağıma satacak olursamda bu limitlerin bu topicle şekillenebileceğini düşündüm.
Duruma göre burada o limitleri ve hemen al fiyatını belirleyip satışıda gerçekleştirebiliriz.

Teşekkürler.

kopekolduren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence limit belirle. absürt site yapılabilir bu domain le yada oyun sitesi de olabilir

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bence limit belirle. absürt site yapılabilir bu domain le yada oyun sitesi de olabilir

Haklısın, bende tekliflere göre bir limit belirleyeyim dedim ama yanlış yapmışım.

Teklif veren arkadaşa teşekkür ediyorum sonuç olarak açılış olsun diye bir teklif vermiş ama başka yerdede aynı şekilde 1 YTL - 3 YTL gibi teklifler geldi. Şimdi ben bu tekliflere istinaden nasıl limit belirleyeyim. İşin doğrusu daha ciddi teklifler bekliyordum.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Alt sınır belirlemezsen doğal olarak 1-2 ytl gelir. Satıcağına kendin bir projede kullansan daha yararlı olur senin için.

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Teklifler için tşk. ederim arkadaşlar, en son 25 YTL teklif gelmiştir domaine ve 25+ olarak tekliflerinizi almaya devam ediyorum.

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Teklifler için teşekkür ederim.

r10 dan 30, zone den 35 ytl teklif gelmiştir oralara işledim buraya işlememişim bu vesile ile işlemiş oldum.

35 üzeri teklifinizi bekliyorum.

Hayırlı işler.

EDIT: Beklemeyip hemen al ile almak isteyen arkadaşlar olursa makul bir teklifle hemen alabilirler, onlarda beklemez bende boşyere.

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hemen Al 40 YTL dir.

40 YTL teklifi ilk veren domaini alacaktır.

Hayırlı işler herkese.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5