İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

minikcadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10 yada başka biryer fark etmez hasan abi dolandırdı diyorsa oyledir . Onu savundugum icin degil azda olsa tanıdıgım icin soyluyorum . bir önceki mesajda arkadasın dedigi gibi

"Minikcadı'yı savunmanın yanında, r10'dan bahsediş tarzınız da aslında amacınızın ne olduğunu gösteriyor." bence arkadas haklı + olarak bir insan 4 ay hasta olabilir ( olayın burdaki yönü ile soyluyorum) ama 4 ayda kalkıp pc basına gidip yada dısarı cıkıp bankaya gidemeyecek kadar zordurumda olan kişinin vay haline derim bide son Aktivitesi: 2007-11-25 06:01

sabahın 6 tısında buraya girebilen birisi icin zor olmasa gerek diye düsünüyorum..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ben r10 a girmiyorum minik cadı beni ilgilendirmiyor ve ayrıca iyinette olmayan bir konunun burada tartışılması beni rahatsız ediyor

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakim değiliz.burasıda mahkeme değil. aradan 4 ay gecmiş neyin peşindesin whmdestek

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
ben 4 ay sonra çarpıldığımı hatırlayıp yazdım.

peşinde olduğum bir şey yok.

uğraşmak istemediğim için ne şimdiye kadar konu açtım ne de kendisine baskı uyguladım.

sen gelmiş bana neyin peşindesin diyorsun ? :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
konu yok.
benim paypal bozduğumu bilirler.
herkes bana pm le ulaşır.

bu kadar tartışma çıkacağını bilsem yazmazdım ben.uğraşmayayım başım ağrımasın diye yazmadım bunca zaman.

bir de gelip bu konuda tartışacaksanız konuyu silin,ben sizin zamanınızı aldığım için özür dilerim.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
minikcadı nickli üyemizin ekim ayları civarında r10 forumlarından banlandığını belirterek yazıma başlayayım.
banlanma nedeni ise paypal dolandırıcılığı ile itham edilmesidir.
kendisinin bundan haberi olmadığını ve kendi hesabına para gelmediğini söyleyen cadı kanıtlayamadığı için uzaklaştırılmıştı.
forum üyeliğinin çalındığını da iddia etmişti.

ilgili konunun linki http://www.r10.net/e-gold-paypal-2c...olandirildim-sanirim.html?highlight=minikcadi

o meblayı ödeyene kadar banlı kalacağını kendisine bildirdik.4-5 ay olmasına rağmen ödemedi.

tam o tarihlere denk gelen bir alışverişimizde minikcadı 550 ytl kadar bir meblayı ödememiştir.

bu forumun da üyesi olan hakan arkadaşımızın paypalını bana bozan ve benim yaptığım ödemeyi hakan arkadaşımıza göndermeyen cadı,bizi bugün yarın ödeyeceğim bahaneleriyle oyalamıştır.
bayramdan sonra ödeyeceğim dedi fakat o bayram geçti.kurban bayramı geldi o da geçti.

kendisi param yok hastayım bugün yarın ödeyeceğim gibi tipik nedenler dile getirmekte.

biz hakan arkadaşımla o tarihte zararı yarı yarıya paylaşarak sorunu aramızda çözmüştük.
ve cadıdan para göndermesini beklemiyorduk.
kendisi bizi şaşırtmadığı için teşekkür ediyoruz.
dolandırıcıdır ifadesini kullanmak istemiyorum.500-1000 ytl içim böyle söylemlere dahi girip uğraşasım yok.

sadece sizleri de uyarmak istiyorum ve kendisi ile alışveriş yapmamanızı diliyorum.

r10dan sınırsız banlıdır.

--
cadı msn de ve konudan haberi var.kendisinin gözü bozukmuş.bu yüzden ödemeyediğini söylüyor.2 gün ödeme alamayınca dolandırıcı başlığı açan insanlardan değil de 4 ay bekleyip bildirim başlığı açan bir üye olarak ilginize sunuyorum.
sevgiler.

ilginize..

Bilgilendirme için teşekkürler, forum kullanıcıları bu uyarıyı dikkate alacaklardır.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Bilgilendirme için teşekkürler, forum kullanıcıları bu uyarıyı dikkate alacaklardır.

teşekkürler iyinet.

uyarı amaçlı bilgilendirme yaptım.çıkıpta ''senin amacın ney''
tarzında sorular sormak yersiz.

ki r10 da ki konunun başını okursanız benim yorumlarımda minikcadıya güven duyduğumu görebilirsiniz.
kendisine çok güveniyordum böyle yapması beni üzdü.
ama ben sizleri bildirmek istedim.ben kendisine dolandırıcı demedim veya paramızı aldı kaçtı da demedim.
böyle böyle bir olay yaşandı sizlere aktardım.

4 saat dahi beklemeyen sizlerden hanginiz 4 ay ödeme bekler :)

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hasan burda başka konuyu dile getirmiş de minikcadıyı r10dan ilk banlayan benim..

İYİNETTE (trdownload iyi oku) minikcadı Freak7'yi dolandırmış. İYİNETTEKİ konu ile ilgili gerekli ispat screencapture'ları mevcut olduğundan aynı dolandırıcılık olayları r10da da yaşanmasın diye ben banladım minikcadıyı, ama ücreti öderse açacağıma dair ibare ekleyip süreli ban atmıştım. Ve tabi ödemedi, banını ben 1 kez daha yeniledim yine ödemedi, bitince hasan el atmış..
Hasan da şu an burda iyi niyet ile sizi uyarıyor, burdaki insanlar da zarar görmesin diyor.. Senin yaptığına bak trdownload ?
şu an renginden dolayı bu forumu temsil ediyorsun ve iyinete yakışmayacak bir hava yaratıyorsun ...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Hasan burda başka konuyu dile getirmiş de minikcadıyı r10dan ilk banlayan benim..

İYİNETTE (trdownload iyi oku) minikcadı Freak7'yi dolandırmış. İYİNETTEKİ konu ile ilgili gerekli ispat screencapture'ları mevcut olduğundan aynı dolandırıcılık olayları r10da da yaşanmasın diye ben banladım minikcadıyı, ama ücreti öderse açacağıma dair ibare ekleyip süreli ban atmıştım. Ve tabi ödemedi, banını ben 1 kez daha yeniledim yine ödemedi, bitince hasan el atmış..
Hasan da şu an burda iyi niyet ile sizi uyarıyor, burdaki insanlar da zarar görmesin diyor.. Senin yaptığına bak trdownload ?
şu an renginden dolayı bu forumu temsil ediyorsun ve iyinete yakışmayacak bir hava yaratıyorsun ...

ispatları görebilirmiyiz...

R

Rich

Misafir
Olayın başka forumda yaşanmasıyla alakası olduğunu düşünmüyorum.
Sonuçta bir vukuat var ise her yerde vardır.Alışveriş yapacak arkadaşlar da dikkate alır zaten uyarıları artık ---

aleminfo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazmayım dedim dayanamadım,
bu nasıl bencilliktir arkadaşlar, whmdestek arkadaşımızın burda amacı dikkat edilmesidir.sizide dolandırdığında görürsünüz ne demek istediğini..
trdownload arkadaşımıza gelince sağlık durumundan şüphe duymaya başladım :)
ben sizleri tanımam çok eskileri bilirim yanlış anlamayın.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakimi arkadaşımız askerde şuanda bilginiz olsun.İzne filan çıkarsa konuya cevap yazar sanırım.

Tuyra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
minikcadıyla baya alışveriş yaptım, sorun yaşamadım hiç. İlk alışverişlerimiz sırasında ikimizinde paypalı limited oldu. (Yaklaşık 3-4 ay önce) Benim hesabım açıldı ancak onunkini açmadılar, içeride baya parası kalmıştı (x000). Belki bu yüzden ödeyememiştir ücreti. Son zamanlarda bana siteleri satacağını, başlık açmamı istedi ve açtım. Belki de açıkları kapatmak için satmaya karar verdi. Daha sonra kendisine bir daha ulaşamadığım için iptal ettim haliyle. Benim de alacağım var ayrıca ondan..
Kimseyi savunmuyorum veya suçlamıyorum, yanlış anlaşılmasın. Bilgi vermek istedim sadece.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
uzun zaman sonra karalama değilde gerçekten bilgilendirme amaçlı bir konu gördüm. kendi adıma, tebrik ve teşekkür ederim.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
uzun zaman sonra karalama değilde gerçekten bilgilendirme amaçlı bir konu gördüm. kendi adıma, tebrik ve teşekkür ederim.

rica ederim.
ben kimseyi ağır ithamlarla sıfatlandıracak değilim.
sizlerin de durumdan haberdar olmanız ve buna göre hareket etmeniz için yazdım.

-

cadıdan alacağı olan arkadaşlara tavsiyem boşuna beklemesinler.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar konuya geç yazdığım için özür dilerim ancak asker olduğum için anca forum a girip yazabildim. Whmdestek arkadaşımızın dedikleri kelimesi kelimesine doğrudur. Olay hasan arkadaşımızın bahsettiği gibi gelişmiştir.
Minik cadı ödemiyecem demiyor ama ödemiyorda :)
Şahsen bende ümidi kestim çünkü aradan bayağı bir zaman geçti.
Alışveriş yapacakların bunu dikkate almasını tavsiye ederim. Özellikle yüksek meblağlarda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5