Miran Ekmen Kimdir?

neleroluyo

İyinet Üyesi
Katılım
9 Şubat 2020
Mesajlar
31
Reaction score
17
Konum
İstanbul
Miran Ekmen Kimdir?
Miran Miraç Ekmen 2015 yılından beri web dünyasında projelerini yürütmeye devam eden, CSS, Python, PHP dillerine hakim genç girişimcidir. Birçok projeyi hayata geçirmiş olup, kendine ait birçok web sitesi bulunmaktadır. Bunlara ek olarak tasarım alanlarında, SEO alanında profesyonel bir biçimde hizmet vermektedir. Şu anda kendini yeni yazılım dillerini öğrenmeye adamış ve bu dilleri öğrenerek insanlığa daha kaliteli projeler üreteceğini belirtmiştir.

  • En büyük projelerinden bir tanesi hesapavm.com, miranekmen.com, bilgidolusu.com siteleri olup, yeni şeyler öğrenmeye daha fazla vakit ayırabilmek adına projelerin varlığına son vermiştir.
  • Şu anda halihazırda proje üretmeye devam etmektedir.
  • Birçok bağış projesinde yer almıştır. Okulu bünyesinde gerçekleştirdiği Bilim Dergisi aracılığıyla büyük başarıya imza atmıştır.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst