İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mobil Ödeme ile Domain-Host Alabileceğiniz Kaliteli Siteler

Kralahmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yöncü Bilişim Çözümleri
logo.png

Yöncü Bilişim Çözümleri mobil ödeme konusunda en iyi firmalardan biridir.Avea-Turkcell-Vodafone ile ödemenizi yapabilir,dakikalar içinde hesabınız aktif edilir.Saatler içinde de sitenizi açabilirsiniz.Online İletişim konusunda çok uzman bir site.Yazdığınız tavsiye,sorun vs.mesajlarınıza günün hangi saatinde olursanız olun 5 dk içinde cevap veriliyor.Firmanın sevdiğim diğer özelliği ise %100 Para Geri İade Garantisi.Eğer firmadan memnun değilseniz 15 gün içinde geri iade talep edin para hesabınıza geri aktarılsın.Domain ve Hosting fiyatları gayet uygun bazı firmalar gibi uçuk fiyatta değil hem de bu hizmet karşısında.
Bu firmadan domain ve hosting aldım.İkisinde de herhangi bir sorun yaşamadım.Önerimdir.
Web Site : http://www.yoncu.com/

Alastyr

tumblr_mac4ed9rXG1qhxafh.png

Alastyr köklü ve üstün hizmet veren bir firma.Hosting konusunda kullanıyorum.Gayet başarılı,hızlı bir site.Sorunlara anında çözüm buluyorlar.Turkcell-Avea ve Vodafone ile mobil ödeme yapabilirsiniz.Fakat sadece 50 TL'nin altındaki ödemelerde mobil ödemeyi kullanabilirsiniz.Zaten çok fazla 50 TL üstü ödeme yapabileceğiniz şey yok.Bazı tür hostingler mevcut o fiyatta.Bu firmanın da geri ödeme garantisi var.7 Gün içinde talep ederseniz paranız geri iade edilir.Bu firmayı da tavsiye ediyorum.
Web Site : http://www.alastyr.com/
----------------------------------------------------------
Yeni Firmalar Bulundukça Güncellenecektir.

rosqa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler hocam. özellikle iade kısmı çok çok güzel.

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
mobil ödeme ile hizmet alabileceğiniz kaliteli siteler demişsiniz ancak yalnızca bir firmaya ait bilgi verilmiş. Eminim daha pek çok firma bulunmaktadır. Bu yaptığınız biraz reklam gibi gözükmüş. Konunuzun içeriğini editliyorum , lütfen içeriği düzenleyip değiştirin veya report edin gerekli işlemi yapalım.

Kralahmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
mobil ödeme ile hizmet alabileceğiniz kaliteli siteler demişsiniz ancak yalnızca bir firmaya ait bilgi verilmiş. Eminim daha pek çok firma bulunmaktadır. Bu yaptığınız biraz reklam gibi gözükmüş. Konunuzun içeriğini editliyorum , lütfen içeriği düzenleyip değiştirin veya report edin gerekli işlemi yapalım.

Konuyu gerektiği şekilde düzenledim.Yeni firmalar buldukça ekleyeceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5