İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mobil PTC Sitesi: Referans Kiralama ve %100 Ref Kazancı

ellionbes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistemi kullanmaya başlayalı epey bir zaman oluyor ancak özelliklerini yeni yeni keşfetmeye başladım ve oldukça başarılı.

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN!

En güzel özellik siteleri cep telefonunuzla gezebiliyor olmanız. Neobux ve Clixsense den hiçbir farkı olmayan ve diğerlerinin aksine mobil kullanılabilen tek site. 2011 yılından beri hayatta ve ödemeler sorunsuz gözüküyor.

Diğer bir mesele ise referans kiralayabiliyor olmanız. İsterseniz edindiğiniz refleri kiralayın yada ref edinmek için sistemde diğer kullanıcıların sunduğu referansları kiralayın. %100 geri dönüş sağlayacaktır.
Refli Üyelik ve Refsiz

Serifcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üye oldum fakat refinden olabildim mi tam anlayamadım 3g ile bağlanıyorum. Isin farklı incelikleri varsa yardımını bekliyorum. Sağolasın.

kenjori

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya guzel bir konuya deginmissinde ödeme aldinizmi aldiysaniz belgeleyebilirmisiniz buraya cunki bir cok bu gibi site kapaniyor suan

ellionbes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya guzel bir konuya deginmissinde ödeme aldinizmi aldiysaniz belgeleyebilirmisiniz buraya cunki bir cok bu gibi site kapaniyor suan

Dostum en güzel özelliği iPhonelarda çalışıyor olması. Çoğu PTC sitesi flash desteği aradığından reklamlar iPhone larda açılmıyor.
Bu sitede sorunsuz takır takır çalışıyor.

kenjori

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardes bu kendi aldiginmi oluyor aciklarmisin sitenin kendi odeme kanitlarini kopyalayip yapistirmayin buraya bi kere paypal TR de turkce olarak yazar bu yabanci keklemeyin milleti ref almak icin kendi aldigin ödemen varsa koy ordaki kopyalari alma

ellionbes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardes bu kendi aldiginmi oluyor aciklarmisin sitenin kendi odeme kanitlarini kopyalayip yapistirmayin buraya bi kere paypal TR de turkce olarak yazar bu yabanci keklemeyin milleti ref almak icin kendi aldigin ödemen varsa koy ordaki kopyalari alma

Al dostum paypal`dan winat9 ödemem ve bu da ingilizce. Kimseyi keklediğim yok. Bu kadar çelişkiye düşüyorsan üye olma ya da refsiz üye ol. BASİT!

Ekli dosyayı görüntüle 5525

hirosima

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen buradan aldığın 5 doları kanıtla anında 5 dolar paypaldan sana göndericem bedavadan para kazanıcaksın.Başkalarının kazançlarını yolluyorsun ödeme kanıtı olarak adminler görmüyormu acaba bunları şaşıyorum

ellionbes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteyi bilmeyen yok. İnanmayan kayıt olmaz bu kadar basit.

kenjori

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insanları yanlış yönlendirmeyn o zaman kardeşim aldığınn ödemenin kanıtı varsa koy yoksa sağda solda baskalarının kanıtlarını kopyalamayın buraya REF kokan hareket bunlar yapdigin ödeme demiyorum bak aldıgın ödeme varsa koy yoksa yanlış yönlendirmeyin insanları .

ellionbes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insanları yanlış yönlendirmeyn o zaman kardeşim aldığınn ödemenin kanıtı varsa koy yoksa sağda solda baskalarının kanıtlarını kopyalamayın buraya REF kokan hareket bunlar yapdigin ödeme demiyorum bak aldıgın ödeme varsa koy yoksa yanlış yönlendirmeyin insanları .

Ahaha eyvallah gençler sayenizde konum 2 gündür güzel hit aldı. Eyvallah :tili:tili Boklamaya devam!!

kenjori

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ahaha eyvallah gençler sayenizde konum 2 gündür güzel hit aldı. Eyvallah :tili:tili Boklamaya devam!!

Arkadaşım hit peşindemisin hit olsan ne olacak sen dürüst bi şekilde cvplara yanıt ver 3 kağı işleri yapma burda ADMiN arkadaşlar neyin peşinde bu arkadaş bir inceleyiniz LTFN

CVP veremiyosun sorulara birde hit muhabbeti yapıyosun az dürüst olun :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5