İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Manindark

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Selamlar

Wordpress ile kurduğum blogumda kullandığım tema ücretli ve mobil uyumlu olmasına rağmen google search consolede bazı içerik sayfalarının mobil uyumlu olmadığı uyarısı veriyor.Url denetiminde siteismi.com girdiğim zaman site mobil uyumlu gözüküyor.Uyarıların açıklama kısmına linklerin birbirine çok yakın olduğunu söylüyor.
Fotoğrafda işaretlemiş olduğum gibi İçeriğin altında bulunan yazar tarih ve saati içeriğin sonuna nasıl eklerim?

Ekli dosyalar

• mobilhata.png
    mobilhata.png
    191.8 KB · Görüntüleme: 153

KaRNeC

İyinet Üyesi
Reaction score
260
Merhaba
O uyarıyı tema için vermiyordur. İçerikte bir sıkıntı vardır. Bir yerden kopyalayarak aldıysanız biçimi ile kopyalamıştır. Bu da botlar tarafından böyle algılanmıştır. Biçimsiz olarak sadece kod bölümünden ekleyip içeriği güncelledikten sonra Google Search Console'den gelen uyarıyı günceller misiniz?

Manindark

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hocam kopyala yapıştır yok icerikte.
Anasayfa menu
İçerik basligi
Resim
Yazar ve saat gösteren kısım
Google seach consolenin verdiği hata linkler birbirine çok yakin kullanıcılar içeriklerinize ulaştığında yanlışlikla başka linklere tıklama olasıligi yüksek hatası veriyor. Mesala resim boyutunu düzenledim gitti hata bütün linkleri kontrol ediyorum şimdi hatayla karşılaşırsam hata kodunu gösteren resim eklicem. Benim bilmek istediğim resimde işaretlenmiş olduğum yazar ve tarih kısmını içeriğin en altına almak.
Yardımın için teşekkürler

---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ----

Buyur hocam sorunun ekran görüntüsü.

Ekli dosyalar

• tikalanabilir-ogeler-yakin.png
    tikalanabilir-ogeler-yakin.png
    74.6 KB · Görüntüleme: 158
Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5