İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mod-chip+ arkadaşı modchip

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi arakadaşlar benim dikkatimi çekti,eçen gün mod-chip'teki hesabımı kontrol etmek için giriyordom,yanlışlıkla adresi modchip diye yazdım,baktım başka bir site daha,meğer bu siteden başka bir tane daha varmış,baktım özellikleri aynı oda2 cent veriyor,hemen tıkladım ve üüye oldum,baktım 2 gün sonra hesabımı açmışlar,Belkibazı arkadaşlar farkında olmamıştır,ben 2.sinede üye oldum sizlerede üye olun,ödeme konusunda ne durumdalar bilemiyorum,bazı problemler yaşanıyormuş,35 $ bir şey egil 2-3 gün sonra limit dolacak ay sonuna kadar bekleyecegiz,çekimizi göndereceklermi,gönderirlerse tabii geri çevirmeyiz,sizlerde deneyebilirsiniz, http://www.modchip.com/clickcgi/click.cgi?krake benim adres artık 1 tıklayışta bize yapablirsiniz,şimdiden tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum..

www.onlinepara.com

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki bu sitelerde yazan ne,hem senin verdiğin linkteki bilgilerin doğru olduğu ne malum ben sana her ikisininde baş kısmındaki yazıyı kesip yapıştırıyorum bir zahmet jardeşim dikkat et MODCHİP MOD_CHİP

Welcome to the MODCHIP.COM CLICK THRU PROGRAM!
We pay 2 Cents per Click
All kinds of Websites are accepted!

Welcome to the MOD-CHIP.COM CLICK THRU PROGRAM!
Willkommen beim MOD-CHIP.COM CLICK THRU PROGRAM!

All kinds of Websites are accepted except PTR (PAID2CLICK) Websites!
Alle können mitmachen bis auf PTR Seiten
All countries are welcome!
Jedes Land ist willkommen!

We pay 2 Cents per Click!

sevgilerle müşfik krake sunar

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
linkworld.com u bilmediğin belli. adamlar yılların tecrübesi. mod-chip ödüyor ama modchip ödemiyor diyor işte. öyle kraker mraker demekle olmuyor. araştırmışız ki söylüyoruz. neyse parayı yollamayınca özür dilersin olur biter.

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim senin gerçekten uyuz olduğun belli sırf bu takma adını kabullendirmek için uyuz uyuz davranıyorsun,ben bir iş yaparken 5 lira veriyorsam,yüzlerce kişi 10 lira veriyor dese sonuçta ben yine 5 lira veririm.Ben bu siteleri yeni kullanmaya başladım,ödeme de almadım,ödeyeceklerini de zannetmiyorum.benim asıl çalıştığım 5 sponsorum var ve ben bunlardan ödemelerimi de alıyorum,onun haricindekilerden gelirse na ala alırız.Bu sitelerin ikisinide inceledim ikisinde de tıklam için 2 cent yazıyor.Bizim tartıştığımız mevzuu bu ödeme mevzu değil tıklama mevzusuydu,sen kendini haklı çıkarmak için konuyu ödemeye kaydırıyorsun,senin gibi insanları da tanım,başkalarınıda sırf buraya yazdfığın konuda kendini haklı çıkaramk için uğraşıyorsun.Öküzün altında buzağıyı arıyorsun.Cidden bir insan olarak başkalrını rencide etmek isteyen ve onların sözde olmayan kusurlarını araştırmaya çalışarak kendine ve başkalarına rahatsızlık veriyorsun.Benim yanlışım varsa özür dilerim ama herkes kendi durduğu yerde durmalı kardeşim selamlar..

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim ben ödeme yapmadığını söylüyorum. millet bilgilensin boşuna üye olmasın diye. sen konuyu saptırdıkça saptırdın. ben de yıllardır bu işin içindeyim sadece ödeme yapmadığını yazdım sen hala konuşuyorsun. yani buradaki arkadaşlar trafiklerini ödeme yapmayacak site için harcamasınlar onun yerine ödeme yapanı kullansınlar diye iyilik düşünerek yazdım sen hala laf ediyorsun. değişik bir psikoloji bir felsefe idiotloji olsa gerek.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
wah yazık

hala bu modchipçilere kanan var demekki ben bunlardan birine 98 birine 99 yılında üye oldum. birinin hesabında hala 62$görünüyodu geçen yıla kadar. kesinlikla para gelmez!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5