İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mod kisilerin nicki neden ayni renk ?

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merak ettim bunun bir sebebi varmi ?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Kullanicilar ile ic ice olsunlar diye.
Merak ettim sen bu soruyu neden sordun?

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinetadmin' Alıntı:
Kullanicilar ile ic ice olsunlar diye.
Merak ettim sen bu soruyu neden sordun?

Kim kimdir belli olmuyor. *** nickli şahsın mod olduğuu anlayana kadar, bu şahsın nasıl olup da istediği konuyu kilitlediğini epey bi merak etmiştim. sonradan dediler ki o mod.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepimiz birer mod uz. O mod a girebilir herkes. Dil, Irk, Renk ayrımı yapmayalım lütfen ;)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Admin : Biz zaten modlarla iç içeyiz. Ama siz onları sivil polis gibi yapmışsınız, üstelik telsizleride yok :) Bence renkleri eskisi gibi olsa daha hoş olurdu. Herkes benim gibi düşünüyordur herhalde.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
dll' Alıntı:
Admin : Biz zaten modlarla iç içeyiz. Ama siz onları sivil polis gibi yapmışsınız, üstelik telsizleride yok :) Bence renkleri eskisi gibi olsa daha hoş olurdu. Herkes benim gibi düşünüyordur herhalde.

Ben senin gibi dusunmuyorum.

T

tahtakale

Misafir
Aslında forumda yöneticileri göster diye bi link var. Oradan kimin mod. olduğunu görebiliyorsunuz.Bence Admin renk değişikliği ile hem kendini hemde modları gözden uzak tutmaya çalışıyor.Eskiden Admin'de renkliydi :)

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla aslında nick rengiydi felan filan dan önce acaba sitenin görünümü hakkında ne düşünüyorsunuz. Yanli alışmışım ben avatarların zartların zurtların solda olmasına daha iyi gözüküyor bence ne dersiniz klasik sitil olsa fena olmazdı yani benim görüşüm.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Wishmaster' Alıntı:
Valla aslında nick rengiydi felan filan dan önce acaba sitenin görünümü hakkında ne düşünüyorsunuz. Yanli alışmışım ben avatarların zartların zurtların solda olmasına daha iyi gözüküyor bence ne dersiniz klasik sitil olsa fena olmazdı yani benim görüşüm.

Avatar zaten solda, sende sagda mi gorunuyor?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Wishmaster' Alıntı:
Ne demek istediğimi anlamadıysan resimle anlatayım Olur mu ?

En iyisi ekran ciktini postala gorelim, 1 resim 1000 kelimeye bedelmis.

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gibi demek istedim vbulletin kullanmadığım için tam ismini bilmiyorum stilin bu arada konu dağıldı ama kusra bakamsın

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Simdi anlasildi. Ben de bunu sevmedim, bence su anki daha iyi. Yaziya daha genis bir alan biraktigi icin her mesaj ekranda daha az yer kapliyor.
Aslina bakarsan, zevk konusu tartisilmaz, herkesin sevdigi formata ayarlamamiz mumkun degil forumu.
Urunu mumkun oldugunca degisiklik yapmadan, orijinal hali ile kullanmayi tercih ediyorum.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bencede şu anda iyi.
Çünkü uzun bir mesaj yazmaya kalksak o zaman soldaki çizgi aşağıya kadar sürecek ve çirkin bir görüntü oluşturacak.

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gamend' Alıntı:
Bencede şu anda iyi.
Çünkü uzun bir mesaj yazmaya kalksak o zaman soldaki çizgi aşağıya kadar sürecek ve çirkin bir görüntü oluşturacak.

ya da tek satırlık yazı yazdığımız da geresizce uzayıp anlamsız bi boşluk oluşruacak çirkin olacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5