İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Modem, E sigara, Telefon Kılıfı, Dergi, DVD, Kasa ---> Ortaya karışık Satılık Ürünler

DARHALL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba değerli forum üyeleri.

Elimde fazla olan kullanmadığım ürünlerim var bunları satmak istiyorum. Resimler aşağıdadır ve bazılarının yanında ekstra açıklamalar olacaktır. Lütfen dikkatle okuyunuz.

Ankara içi elden teslim edebilirim. Diğer illere isteğiniz üzerine istediğiniz kargo ile gönderim yapabilirim. Kargo ücreti size aittir

iletişim için forumlardan veya skype: d4rhall
.

MULTİ KONUDUR ---> R10 --- WMARACI --- WEBMASTERSİTESİ

İyi forumlar...

ZYXEL VMG3312-B10B VDSL2 4 PORTLU USB MODEM

Sorunsuz olup resimde görülenlerle birlikte verilecektir. Kutusu yoktur ne yazık ki pek kutu saklama alışkanlığım olmadığından dolayı.

iw1xrm.jpg

f107zl.jpg

288xzeu.jpg

Fiyatı: 120 ₺

HUAWEİ HG630A VDSL ve İPTV DESTEKLİ KABLOSUZ MODEM

Sorunsuz olup resimde görülenlerle birlikte verilecektir.

wrz5w4.jpg

rh7u5u.jpg

24yyfk2.jpg

Fiyatı: 100 ₺

AirTies RT-205 125 Mbps Kablosuz ADSL2+ Modem

Sorunsuz olup resimde görülenlerle birlikte verilecektir. (Sarı kablo yoktur sadece)

2mrbl7n.jpg

30k5cwh.jpg

2i7qnmu.jpg

5mxowk.jpg

Fiyatı: 50 ₺

Modem Adaptörü

2lmmou9.jpg

Fiyatı: 5 ₺

Telefon Kılıfı

Dış kutularında biraz zedelenme ve ezilme vardır. Onun dışında sorunsuzdur. Arbaks markadır.

İphone 5:
2815ys7.jpg

İphone 6:
16if5ev.jpg

Galaxy s4:
9gd8vd.jpg

İphone Fiyatı: 10 ₺
Samsung Fiyatı: 5 ₺

Joyetech Ego One Mini Elektronik Sigara + Coil

27xf4b4.jpg

ven1i0.jpg

98frsk.jpg

Fiyatı: 130 ₺

Eski Kullandığım Kasa

Ayrı ayrı satabilirim. Anakart, işlemci, kasa ve fanları. Öğrenci olan arkadaşlarıma yardımcı olmak isterim veya gerçekten ihtiyacı olan arkadaşlara. Lütfen iletişime geçsinler. Yan kapağı yoktur.

İşlemci intel pentium 4 - 3.2 ghz
kasa everese
anakart gigabyte olması lazım

2ex3igj.jpg

294kjl4.jpg

b7lyc4.jpg

Fiyatı: 50 ₺

Okyanus YGS - LYS Eğitim Seti CD' leri + 2010 - 2012 Arası PCNET Serisi + 2 LEVEL + 3 CHİP + 3 PCWORLD Dergisi + DVD'LER ve KÜÇÜK KİTAPLAR

Eskiden biriktirdiğim dergileri geri dönüşüme vermeye kıyamadım. Almak isteyen olursa tecihim önce ücretli ücretli almak isteyen çıkmazsa ücretsiz vereceğim çöpe gideceğine faydalanmak isteyen arkadaşlarımız okusun. Herşeyiyle vereceğim DVD ler dahil.

Okyanusun ygs yls için olan seriyi ayrı satıyorum. Eğer ihtiyacı olan öğrenci arkadaşlarımız varsa onları da o arkadaşlarımıza hediye etmek isterim umarım başarılarına bir katkımız olur.

Webmaster, küçük kitaplar ve pc toplama rehberide pcnetlrin yanında hediyedir. Biraz oyun kurulum DVD leri var onlarıda vereceğim.

2guig4g.jpg

1zbyljq.jpg

v383.jpg

35898r8.jpg

1zcg1w8.jpg

2j5code.jpg

Fiyatı: 30 ₺

vlkyldz

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Referans olduğu için konu içerisinde paylaşılacaktır.

Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5