İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Moderator

H

Hosthaber.com

Misafir
Kullanici gruplarina baktim ASP ve PHP gruplari var. Oraya moderatorleri ekliyorsunuz sanirim. Yani her forum bolumu icin moderator ekliyorsunuz. Onun yerine her kategori icin moderator eklerseniz iyi olur bence. Hem biz, kullanicilar hem siz forum yonetimi icin iyi olur, mod olursa biz rahatsiz olmayiz ve forumunuzda daha iyi bir sekilde buyur.

Kategori dedigim olay su:
ASP ve PHP moderatorleri ayri olacagini dusunuyorsunuz. Bunun yerine Programcılık moderatorleri eklerseniz su an daha saglikli olur. Ilerde forum dahada buyurse ve moderatorler cogalirsa tek tek bolumlere eklersiniz cunku su an gercekten moderatorlere ihtiyacimiz var...

ASP moderatoru illahi ASP yi bilecek degil, yani moderatorun gorevi ASP ile ilgili sorulari cevaplamak degil, forumu korumaktir, bu nedenle ASP moderatoru degilde Programcılık moderatorleri olmali bence.

Rahatsiz edici yazilar yani kural disi yazilar cogaldi ve dikkat etmezseniz kullanicilarinizi kaybedebilirsiniz diye dusunuyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5