İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Moderatorluk basvurulari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2005-03-14, 21:39 tarihinde bir başvuru yapmıştım. Yeni olduğum için süre istenmişti. Yeterli süre geçmiştir umarım. Başvurumu tekrarlıyorum.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendimi iş başvurunda gibi hissettim. Hani biz sizi ararız derlerya. Olumluysa dönerler, olumsuzsa hiç tınlamazlar. Geçen seferki başvurumuda bu sebepten çekmiştim. Yardım için başvuru yapıyoruz, Nezaketen yani. Sizde nezaketen en azından özel mesaj atıp olmadı deseniz pekte güzel olur hani.

Hem bu forum neden değişiyo, neden insanlar bana tavır alıyo, ya da neden sewmiyolar beni gibi sorularada bakış açını değiştirir umarım. Herneyse böyle şeyleri söyledikten sonra pek bir değeride kalmıyor. Herkese kolay gelsin...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
trextra' Alıntı:
Kendimi iş başvurunda gibi hissettim. Hani biz sizi ararız derlerya. Olumluysa dönerler, olumsuzsa hiç tınlamazlar. Geçen seferki başvurumuda bu sebepten çekmiştim. Yardım için başvuru yapıyoruz, Nezaketen yani. Sizde nezaketen en azından özel mesaj atıp olmadı deseniz pekte güzel olur hani.

Hem bu forum neden değişiyo, neden insanlar bana tavır alıyo, ya da neden sewmiyolar beni gibi sorularada bakış açını değiştirir umarım. Herneyse böyle şeyleri söyledikten sonra pek bir değeride kalmıyor. Herkese kolay gelsin...

Ama ben bu baslik altinda daha once yazdim, bu basvurular kisa vadeli degil.
Buraya adini yazip gidiyorsun, basvuru yapiyorsun, o kadar.
Ben herkese tek tek geri donup inceledik, incelemedik, durum sudur demiyorum.
Ne zaman ki moderator ihtiyaci oluyor ilk bakilan yer bu baslik.
Siz seviyenizi koruyun, yardimlasmaya devamedin, moderatorluk icin onemli olan budur.
6 ay 1 sene once buraya basvuru yapanlari bile inceliyorum.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
trextra' Alıntı:

iyinetadmin önceki sayfaları incelemişsen bir mesajında şu tarz birşey söylemişti;
"siz buraya başvurunuzu yapın ve foruma devam edin. Başvuru yaptığınızı unutun. Biz ihtiyacımız oldukça bakacağız"

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
17.12 tarihli bir başlıkta moderator aranıyor yazıyordu. Alımlar bittiyse daha önce de yaptığınız gibi şu an ihtiyaç yoktur yazabilirdiniz. Herneyse daha fazla uzatıp yanlış anlaşılmalarla beraber tartışma çıksın ve başlık konusu dağılsın istemiyorum. İyi bildiğinize devam edin. Ben sadece uyarayım dedim. Kolay gele..

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
trextra' Alıntı:
17.12 tarihli bir başlıkta moderator aranıyor yazıyordu. Alımlar bittiyse daha önce de yaptığınız gibi şu an ihtiyaç yoktur yazabilirdiniz. Herneyse daha fazla uzatıp yanlış anlaşılmalarla beraber tartışma çıksın ve başlık konusu dağılsın istemiyorum. İyi bildiğinize devam edin. Ben sadece uyarayım dedim. Kolay gele..

Moderator alimlari bitmedi, neden boyle bir kaniya vardin anlamadim.
Uyarilacak ne var onu da anlamadim, ne icin uyari yapiyorsun?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinetadmin' Alıntı:
Moderator alimlari bitmedi, neden boyle bir kaniya vardin anlamadim.
Uyarilacak ne var onu da anlamadim, ne icin uyari yapiyorsun?
Mod alımları devam ediyor ve Başvuru yapanlardan biri olarak hala alınmadıysam bu kabul edilmediğim anlamına geliyor diye düz mantık yürütüyorum. Ama bu mantığı yürütmek yerine bir bilgilendirme mesajı almak isterdim. Uyarım (aslında önerim anlamında kullanmıştım) bundan ibaret. Herneyse daha fazla uzamasın. Kolay gelsin...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internetten para kazanmak bölümüne talibim... forumunuza üye oldugum süre bi çok şeyi karşılıcaktır sanırım ... iyi günler..

D

doLob

Misafir
uzun sure online oluyorum ve bilgim dahilinde herkese yardimci olmaya calisiyorum gerekerise gorev almaya hazirim

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
internetten para bölümü için bende adayım. Eger bir programım yoksa sabah 10:00 dan gece 01:00 saatleri arası birfiil netteyim. ve sanırım tek yaptığım iyinetteki postları okumak. Biri bişey yazsada okusam diye bekliyorum. :) Teşekkürler.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1. Senior Member veya ust duzeyde kullanici olmak
(Senior member olmak icin foruma 500 mesaj postalamis olmaniz gerekiyor)
-- Yeterli post sayısına ulaşmadığım için 1. şartı yerine getiremiyorum.

2. Postalanan mesajlarin kullanicilara fayda saglamasi veya sordugu sorularin forum ile ilgili olmasi.
-- Gerekli soruları gerekli yere, Gerekli cevapları gerekli yere verdiğime eminim.

3. Forum duzenini sagliyabilecek seviyede olmak.
-- 2 Senedir Netteyim(netteyim diyebilecek kadar netteyim, gereksiz nette değilim), iyinet e 2005 Yazından beri takılıyorum ve
4. Karar verme yetenegine sahip olmalidir, yanlis forum altina postalanmis mesajlari dogru forum altina tasiyabilmelidir.
-- Prensiplerim vardır. Prensipler vardır. Kendi Prensiplerime göre yaşarım, prensiplere göre hareket ederim.

5. Teknik bilgisi mesajlari okudugunda karar vermesine yardimci olmalidir.
-- Yeteri derecede teknik bilgim var ( Hardware, Software ++++ )

6. Kullanicilar ile gereksiz tartismalara girmemelidir.
-- Girdiğim tartışmalar oldu ancak gereksiz değildi. tarafıma laf soylenmediği sürece kimse ile münakaşaya girmem ve kin tutmam.

7. Mesajlara ve kullanicilara bir sorun durumunda her zaman bardagin yarisi dolu gorusu ile yaklasmalidir. Negatif mesajlardan kacinmalidir.
-- Duyduğuma inanmam gördüğümün yarısına inanırım. Negatif mesaj gereksiz insanı temsil eder..

8. Forumlardaki mesajlari duzenli olarak okuyabilmeli, bunun icinde belli bir zaman online olabilmelidir.
-- 12 + saat onlineyim

9. Forum moderatoru, internet kafe gibi guvenlik sorunu olan yerlerden baglanmamalidir.
-- Ev kullanıcısıyım.

10. Gerektiginde diger moderatorler ile bilgi alisverisinde bulunmalidir.
-- Paylaşım herşeydir.

Gerekli cevaplarım bunlar. Eğer kabul olunursa;

>> Google Adsense
>> Google Optimization
>> Webmaster Genel - Webmaster general discussion
>> Al-sat: ilan ver, reklam ver, domain sat... Buy-sell, classifieds, advertise
>> PHP ASP Flash Perl Phyton JSP ColdFusion Tcl
>> iş ve Eleman - Job market

Bölümlerinden Uygun Olanlarına Moderatör Olma Talebinde Bulunuyorum.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu maddelere tecrübe puanı ve katkı puanı şartı getirilirse iyi olur bence. böylece moderatörlük başvurusu yapmak için paylaşım yapar insanlar. gerçi böyle rüşvetlerle bu iş olmaz, tamam vazgeçtim ama yine de düşünülebilir.

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e-gold bolumuyle ilgili mod olabilirim. diğer arkadaslar kadar tecübem oldugunu sanıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5