İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Modifiye Sitesi

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tarzı bir modifiye sitesi açmayı düşünüyoruz. (Seo'suda olursa güzel olur : )

Benzeri bir script ne kadara yazılır yaklaşık?

Yazdıran, yazan ya da yazabilecek varsa paylaşırsa sevinirim :)

neden başka bir sitenin ismini yazmak yerine reklam yapar gibi linki düzenleyip öyle yazıyorsunuz ?

yardımcı olmak adına mı ?

yada site sizin olabilirmi ?

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D Başka bir foruma da yazmıştımda aynı konuyu.O forumda direk sitenin başlığına çeviriyor linki, düzenle diyip buraya kopyaladım orayıda düzeltmedim buraya taşırken.

Zaten 10 bin hiti var sitenin günlük sizce böyle saçma bir reklama ihtiyacı var mı?

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden başka bir sitenin ismini yazmak yerine reklam yapar gibi linki düzenleyip öyle yazıyorsunuz ?

yardımcı olmak adına mı ?

yada site sizin olabilirmi ?
bu bir vBulletin özelliğidir, sanırım iyinet henüz o versiyona geçmedi, yahut plug-in de olabilir..

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
:D Başka bir foruma da yazmıştımda aynı konuyu.O forumda direk sitenin başlığına çeviriyor linki, düzenle diyip buraya kopyaladım orayıda düzeltmedim buraya taşırken.

Zaten 10 bin hiti var sitenin günlük sizce böyle saçma bir reklama ihtiyacı var mı?

Her sitenin reklama ihtiyacı vardır ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5