İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Molodi, SMS Hizmetleri, Ürün Satışı talibim

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.e-sehir.com da bu tarz ürün satışına yönelik bana yardımcı olacak arkadaş varmı acaba, site 2000 tekil ile 3000 tekil arasinda değişen hit almakta, bazi zamanlar 5000 e çıkmakta.

tekliflerinizi bekliyorum

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kahkaha.com'un affiliate sistemi varmıydı?
ben sitede hic goremedim.
permission, bu konula ilgili bilgin varsa, aydınlatırsan sevinirim.(kahkaha.com)

M

malatyasporlu

Misafir
bende ibank.com.tr derim ve denemediğimi belirtirim..

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar onerdikleriniz parayi oduyormu bazi sitelerde goruyorum bunlari da ama gercekten para aliyormusunuz

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba kahkaha da smsnet de ödemelerini düzenli olarak yapıyor.Yalnız unutma 3 ay devirli alıyorsun paranı.Örn.Kasım ayı kazancını şubat da alırsın.Kahkaha %10 kesinti yapıyor.SMSnet de başladı kesintiye,hile olarak adlandırılan satışları kesiyor.
Bedavamelodi.com

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar 2. defa soruyorum, kahkaha.com sitesinde affiliate(logo,melodi) icin uye olunabilecek bir yer var mı?

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Can' Alıntı:
arkadaslar 2. defa soruyorum, kahkaha.com sitesinde affiliate(logo,melodi) icin uye olunabilecek bir yer var mı?

hayır yok mail yada telefonla iletişim kurabilirsin

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl yani şimdi ben smsnet veya kahkaha.com un bu hizmetini kullanmaya başlasam mayıs ta mı ödeme alacağım ??? eğer öyle ise hiç uğraşmaya gelmez walla ilk 3 ay kim bekleyecek.. 3 ay sonra kimin ne olacağı belli mi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5