İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

moneybookers 10 pound lazım

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti bankasında dolar kur görmediğimden moneybookers hesabı verify edemiyorum. moneybookers olan bir arkadaşın 10 pound transfer etmesi mümkünmü yerime. havale/eft aynı anda yaparım
teşekkürler

E

eTre

Misafir
aynı dertten bende müzdaribim bulursan banada haber et gözünü seviyim ya :)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Garanti bankasi musteri temsilcisini arayarak $ olarak ne kadar odediginizi ordan ogrenebilirsiniz
extreyi beklerseniz kuponlar ise yaramaz :)

E

eTre

Misafir
hehe ya ben akıllılık ediyim dedim ytl yi döviz satış kuruyla carpip girdim 24 saat blockladı beni mb :p

E

eTre

Misafir
ha bu arada trafficsupllier arkadaşımız yardımcı oldu forumdan forumdan aratırsanız bulabilirsiniz başlığını

muratbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti bankasında sorun yaşayan arkadaşlar.
Aşağıdaki adımları izleyiniz.
Kart işlemlerine tıklayınız
Sonra kredi kartlarım
Hangi kredi kartınızı moneybookers a eklediyseniz onun başındaki boşluğu işaretleyin
Azıcık alt tarafta Kart Bilgileri Görüntüleme/Değişiklik var ona tıklayın.
orada ödeme tipi var onu YTL&USD&EUR yu seçin 2 yada 3 gün içinde çekilen miktar orada gözükür arkadaşlar.
Sonra yine ödeme tipini YTL seçebilirsiniz.

Bu arada kredi kartından money bookers hesabınıza para eklemeyin kredi kartınıza nakit avans diye yansıyor. (Garanti bankası kullanıyorum Test ettim.)

Umarım faydalı olur. iyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5