İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Moneybookers para transferi

E

eTre

Misafir
Moneybookers'da istediğiniz kadar para transferi gerçekleştirebilirim %5 gibi kücük bi komisyonla onunda zaten %3'ü moneybookersa gidiyor..%2'side benim artık.. msn veya pm ile ulaşabilirsiniz.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Moneybookers'da %5 gibi bir komisyon söz konusu değildir.
0.50$ lık bi kesinti var.Yıllardır moneybookers ile para alışverişi yaparım, hiç öyle %5'lik bir kesintiye rastlamadım.
Bilginize

E

eTre

Misafir
%2.5 fee ? para çekişinde var %0.5 civarındada gönderimde alıyor %2 de benim için başka ayrıntı ?

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gönderimde %0.5'i gönderenden alıyor sizden değil, %2.5 ise eğer parayı bankaya çekmek isterseniz alınıyor moneybookers tarafından, örneğin yasakparaklavuz gibi bu işi yapan sitelerde böyle bir kesintiyede gerek yok.
Yani %0.5 ve %2.5 sizden çıkmıyor, size ham para ulaşır ve sadece bankaya çekmek isterseniz %2.5 gelir.

%2 de sizin için olduğunu "%5 gibi kücük bi komisyonla oda zaten moneybookersa gidiyor" sözünüzden tahmin etmem mümkün değil.

Ben sadece %5'lik kesintiyi merak ettim, şimdi aydınlandım teşekkürler. Sonuçta arz-talep meselesi

Kolay gelsin.

E

eTre

Misafir
yanlış bir cümle kurmuşum uyarınız için teşşekkürler ama şöyle bir durum var kredi kartınızdan hesaba para aktarırken alıyor bu %2.5 i mb ve başka birinin hesabına gönderirkende %0.5 civarında bir para kesiyor olay budur parayı bankaya cekmek olayından hiç söz etmedim sadece mb ye para transferi için cc si accountu olmayanlar için söz konusu bir durum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5