İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Moniker'den bedava domain

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
az önce digitalpoint forumlarında gördüm...

1. Complete the form at the following Website: http://www.moniker.com/freedomain/index.jsp. Formu Doldurun

2. Type “eComXpo” in the Event Name section Event name kısmına “eComXpo” yazın

3. Submit the form Formu gönderin

4. You will receive your Moniker account number within two business days and your FREE account will have a credit of $9.25 for you to use for domain registration or transfer. You choose any available .COM, .NET. .BIZ, .INFO, .ORG, or .US domain.

2 iş günü içerisinde Moniker hesabınıza 9.25 dolar yatırılcak bunu domain kayıt ve transferde kullanabilirsiniz.. .com, .net , .biz, .info, .org, ve .us için geçerlidir..

5. Email any questions to [email protected] Sorular için [email protected]

Kaynak: http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=166208

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün aldım 9.25 dolar'lık kredimi.. siz de üye olun..

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
problemsiz olarak alım yapıp domainlerinizi kullanabilirsiniz artık domainde bedava ne mutlu domainim var diyene :p

C

ciyomiyo

Misafir
arkadaslar öncelikle slm bu ilk mesajım bana ve foruma faydalı olur insallah.neyse konuya gecelim bende ücretsiz bi domain açtım 2. sene fiyat konusunda acep bi yamuk yaparlarmı bide 2-3 kayıt daha yaptım onlara cevap gelmedi süresi doldumu acaba tesekürler

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok önemli domain almayın bence. Yani sizin için 2. plandaki domaini alın. Ve sonra elinizde kalmasını kesin istiyorsanız başka firmaya 1 yıl uzatarak transfer edin(hemen edilmiyor belirli ay geçmesi gerekiyor) 1 yıl fiyatına 2 yıllık domain almış olursunuz yani..

C

ciyomiyo

Misafir
evet doğru sölüyosun bende zaten kendi adıma aldım domaini :) projelerim i çöpe atamam

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
peki formu doldurduktan sonra moniker e kaydolmamız gerekiyomu yoksa onlarmı yolluyo kullanıcı adımız ve şifremizi

C

ciyomiyo

Misafir
kullanıcı adı numara zaten password üde onlar veriyolar

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
henüz banada gelmedi.. bekleyelim bakalim :)

G

Gmail

Misafir
cumartesi ve pazar günü başvurdum herhangi bir mail gelmedi.(bugün pztesi) aklımda para vermeye gerek olmayan 3-5 domain var :p

C

ciyomiyo

Misafir
beyler artık kampanya bitti galiba bende ütye oldum tekrar bi cvp yok

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bitti heralde kampanya.. bana da ertesi gün doldurduğum formların cevabı gelmedi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5