İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MONKEYMAN Dolandırıcıdır...!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
abi kusura bakma da senin yapacağın sadece forumdan uzaklaştırmak dolandırıcıları, geri geliyor bunlar, hadlerini bildireceğim ben onların reel ortamda, savcılık gerekeni yapacaktır zaten.

Bak dostum böyle diyorsun ama yönetimdeki arkadaşlarda bu adamı banlamalıki başkalarının canı yanmasın.. Bak senin canını yaktı ne kadar sinirlisin ve moralin bozuk bir başkasınında böyle canının yanmasını kimse istemez..

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 gündür yapılan bir işlem varmıdır dolandırma olayına adı karışanlarla ilgili ??

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siz konudan birşey anladınızmı kim kimi nerede dolandırmış belli bile değil.

şikayet bölümünde bir duyuru konusu açılır... adı geçen 2 şahıs var zaten, onlara süre verilir ve ikisinede pm atılıp açılacak olan şikayet konusunun linki verilir.. Gelip burda açıklama yapın denir... Kendilerine verilen süre zarfında online olupta açıklama yapmazlarsa durum bellidir zaten..Gelir açıklama yaparlarsa delil olarak dekont-kayıt vs. istenir.... Verilen süre zarfında online olmazlarsa da ek süre tanınır veya üyelikleri sadece şikayet var kısmını görecek şekilde ayarlanıp kısıtlandırılabilir ( mümkünse teknik olarak )...

Birşeyler yapmak sadece üstüne çizik çekmekten ibaret değildir... olayların üstünden zaman geçer unutulur.. yarın başkası mağdur edilir.. yazık olur...

Dediklerimide kimse yanlış anlamasın,

saygılar...

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Monkeyman adlı üyenin açıklaması bekleniyor onun hakkında buraya 3 kişi yazmış dolandırıcı diye kendini ispatlayamassa foruma girince sınırsız uzaklaştıracağım.

konuyu açan kişi mehmetaliogurlu kimi dolandırmış onu anlıyamadım.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Monkeyman adlı üyenin açıklaması bekleniyor onun hakkında buraya 3 kişi yazmış dolandırıcı diye kendini ispatlayamassa foruma girince sınırsız uzaklaştıracağım.

Tekrar üye olur tekrar dolandırır zor mu :eek:ha:

v-tim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mehmetaliogurluyla bir kez iş yaptım 3 gün peşinde dolaştım paramı alabilmek için :)

BoRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
siz dizi çevirseniz vallahi ekrana kitlenirim :kahve:
Kim nerde kimle nasıl neden belli değil usta :hihi:

CodeX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

abi beni dolandırdı nasıl anlayamadın?

bunlar monkeyman ile aynı kişi büyük ihtimal, ip kontrolü de yaparsın ama kesinlikle aynılar gibi, hiç değilse suç ortakları bunlar, aşağıda açıklama mevcut.

mehmetaliogurlu'nun beni dolandırdığı konu
dolandırıcıya dikkat edin:
kullandığı bazı msnler:
[email protected]
[email protected]

Suç ortağı
Bismil/Diyarbakır'dan Serpil Çelebi'ye gönderttiği paranın dekontunun resmini sana öm atıyorum, banla bu aşşağlık dolandırıcı herif/leri, çünkü monkeyman([email protected] - hırsız maili dikkat)(veya monkeyman'ın adını kullanarak) beni ekleyip önce 44$ satmaya kalkmıştı, kesinlikle aynı kişiler gibi geliyor bana.

Hırsız Mehmet Ali Oğurlu'nun adresi: Altıok Mah.7.Sok. Dicle Apt.No:24 K:4 D:14 Bismil/Diyarbakır

Peşini bırakacağımı sanıyorsun değil mi hırsız?:)

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
mehmetaliogurlu ve Monkeyman süresiz uzaklaştırılmıştır.

dolandırılmamak için lütfen daha dikkatli davranınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5