İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mor ve Ötesi grubu da 7'inci oldu

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
İŞTE TÜRKİYE'NİN ALDIĞI OYLAR

İngiltere: 8 puan
Makedonya: 7 puan
Ukrayna: 4 puan
Almanya: 10 puan
Estonya: Puan vermedi
Bosna Hersek: 8 puan
Arnavutluk: 10 puan
Belçika: 10 puan
San Marino: 4 puan
Letonya: Puan vermedi
Bulgaristan: 5 puan
Sırbistan: Puan vermedi
İsrail: Puan vermedi
Kıbrıs: Puan vermedi
Moldova: Puan vermedi
İzlanda: Puan vermedi
Fransa: 10 puan
Romanya: 8 puan
Portekiz: Puan vermedi
Norveç: 2 puan
Macaristan: 5 puan
Andorya: Puan vermedi
Polonya: Puan vermedi
Slovenya: Puan vermedi
Ermenistan: Puan vermedi
Çek Cumhuriyeti: Puan vermedi
İspanya: Puan vermedi
Hollanda: 10 puan
Malta: Puan vermedi
İrlanda: Puan vermedi
İsviçre: 6 puan
Azerbaycan: 12 puan
Yunanistan: Puan vermedi
Finlandiya: 4 puan
Hırvatistan: Puan vermedi
İsveç: Puan vermedi
Belarus: 3 puan
Litvanya: Puan vermedi
Rusya: 2 puan
Karadağ: Puan vermedi
Gürcistan: 6 puan
Danimarka: 4 puan

Her sene mal mal veriyoruz yunanistana ermenistana, dönüşü sıfır.
İnkar ediyoruz ama amma ermeni varmış aramızda, yada kendini ermeni hisseden

Yarışma sonuçları
1. Ülke :Rusya
2. Ülke :Ukranya
3. Ülke :Yunanistan
4. Ülke :ermenistan
5. Ülke :norveç

Rusya bu dandik şarkıyle friendvision yarışmasını kazandı

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkes komsu ülkesine veriyor saten..

bende deli oluyom ya 10 puan ermeniye verilirmi bize gülüyorlardir yunanlarda öyle

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Her sene mal mal veriyoruz yunanistana ermenistana, dönüşü sıfır.

İstanbul'da bu yarışmayı izleyip oy verebilecek Ermeni ve Rum asıllı TC vatandaşı çoktur. Bu bir SMS yarışması, ülkede binlerce Ukraynalı, Rus güzel bile olsa onların o saatte TV'de Eurovizyon izleyip oy verme ihtimali düşüktür bence.

Ayrıca kişisel düşüncem görsel olarak sahne performansı en kötü ekiplerden biriydik.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence bizim şarkımız hepsinin içinde oldukça iyiydi. seneye nez i göndersinler bak nasıl olur. bir de şu sunucuyu değiştirmeleri için gereken her yere baskı yapmak lazım artık insanın sinir sistemini bozmaya oldukça hevesli.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Sahne performansı, şarkı,ses.... yarışması olsaydı Rusya ilk 10 a giremezdi :) adamlar 1. oldu Avrupalı bide Moskova'ya gidelim dedi herhalde.Seneye yarışma Moskovada

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sahne performansı, şarkı,ses.... yarışması olsaydı Rusya ilk 10 a giremezdi :) adamlar 1. oldu Avrupalı bide Moskova'ya gidelim dedi herhalde.Seneye yarışma Moskovada

Sahne şovları gayet güzeldi bence, bizimkiler gibi konser verir gibi platformun ortasında durmadılar. Buzda kaymak güzel fikirdi.

Nez konusuna katılıyorum, mutlaka katılmalı, zaten bu yarışma artık geyik bir yarışma, bizden başkası da iplemiyor. Nez olmadı keman çalan şarkı söyleyen bir abla vardı. Onları gönderelim 1. oluruz.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Sahne şovları gayet güzeldi bence, bizimkiler gibi konser verir gibi platformun ortasında durmadılar. Buzda kaymak güzel fikirdi.

Nez konusuna katılıyorum, mutlaka katılmalı, zaten bu yarışma artık geyik bir yarışma, bizden başkası da iplemiyor. Nez olmadı keman çalan şarkı söyleyen bir abla vardı. Onları gönderelim 1. oluruz.
Bana çok komik geldi, adam şarkı söylüyo yanında birisi 2 metrekarelik alanda paten kaymaya çalışıyo, bizimkilerinde arkasında Fatih Ürek yılan dansı yapsa kazanıcakmıydık :D

izuner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ingilizce şarkı ile derece etmektense türkçe şarkıyla bu sıra gayet güzel. siyasi oyunları köşeye attığınız zaman ilk 3te görünüyoruz .

tinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet adamın daracık yerde paten kaymaya çalışması değişikti :D

ama farklı birşey olması yönünden hoştu :p

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
herkes komsu ülkesine veriyor saten..

bende deli oluyom ya 10 puan ermeniye verilirmi bize gülüyorlardir yunanlarda öyle

Ermenistan sana 12 puan veriyorken boyle demiyordun ama. Bence gereksiz tavir almayalim gecen sene bize 12 puan birden verdiler. Ben ermeni destekcisi felan degilim, cizgim zaten ortada ama yigidi öldür hakkını yeme demiş atalarımız, sende yeme.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya şarkıların hepsi birbirinden berbattı diyebilirim bir hoşuma giden varsa yunanistan olmuştur ve ukrayna onlarda tabiri caizse kimisi sağını solunu göstererek show yaptı. bizimkilere gelince ben ilk baştan bir işe yaramayacağını tahmin etmiştim ama bir umut işte... bizde o kadar değerli sanatçılarımız var ne diye böyle şarkıları seçiyorlar anlamadım. arkadaşımın da dediği gibi artık eurovision değil friendvision oldu. tabi işin içinde de siyaset var. bakınız fransa ermenistana ve yunanistana oylarını verdi. ermenistan ve yunanistan oylarını birbirine verdi. bizim de zaten tek bir dostumuz var azerbeycan. neyse artık olan oldu seneye görürüm artık onları buz gibi bir ülkede ne yapacaklar :D rusyaya puan gitmez seneye yaşayacakları soğuk hava rusyaya soğuk puan olarak döner herhalde :D

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
puanlama olayı, baştan aşağı saçmalık.

herkes komuşusuna yada yandaşına veriyor. Rusyadan ayrılan bir sürü ülke var. rusya kazanır tabii.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Yarışma zaten güya müzikal bir yarışma.
Ancak siyasi bir yarışma olduğunu hepiniz biliyorsunuz.
Yarışmanın düzenlendiği sene ülke durumu ne alemdeyse ona göre değerlendiriyorlar.
Türkiye'nin de durumu ve siyasi konumu belli olduğu için sonuca hiç şaşırmadım :)

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiyede çok büyük 7 ermeni iş adamının olduğunu (öyle böyle değil) göz önünde bulundurursak şaşırmamak lâzım.

Ben olsam bu yarışmaya "Bağa gel bostana gel" türküsü ile çıkarım.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
O değil de Ermenistan bizden önce AB'ye girecek gibi gözüküyor :)

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
uzun süre önce izlemeyi bıraktığım basit bir yarışma büyük ihtimallede her sene izleyici kaybediyordur türkiyeden. Tam bitti denildiği zaman tekrar 1. seçerler türkiyeyi. Olayın müzik boyutunda olmadığının farkında zaten herkes. Seneye Banu Alkan çıksın yanınada sinir olan abiyi koyarız.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
ermenistanın ab (angutlar birliği) ye girebilmesi için avrupada bulunması gerekmez mi?

İsrail Avrupa'da mı? ama o ab'de...
Hong Kong (ne de olsa 2000 yılına kadar ingiltere sömürgesiydi) ab için başvursa, emin olun Hong Kong'da ab'ye girer, hatta Yeni Zelanda fln'da girebilir ab'ye.

Ermernistan'ın şarkısı hoşuma gitmişti ama oy vermezdim şahsen hiç bir ülkeye, Türkiye'ye zaten oy veremiyoruz.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsrail AB üyesi değil. G.Kıbrıs var Avrupa Kıtasında olmayıp üye olan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5