İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Moto GP, İstanbul Park’ta son kez sahne alıyor!

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yaa davetiyem vardı gidemedim hafta sonu diye sabaha kadar birşeyler yapıp öğlene kadar uyudum be :p

asıl yarış 800cc'likler 14te zaten. sabah 125 ve 250cc olması lazım. ama şunu söyliyim. 10 tane 250cc'nin sesi bi tane 800cc etmiyor :)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
MotoGP Türkiye Grand Prix'sinde zafer Ducati Marlboro takımının Avustralyalı sürücüsü Casey Stoner'ın oldu.

Yarışa 4. sırada başlayan Stoner, ilk turda Valentino Rossi'den liderliği alıp, 42.02.850'lik derecesiyle birinci oldu.

Honda Gresini takımından İspanyol Toni Elias, 42.09.057 ile ikinci olurken, Stoner'ın takım arkadaşı İtalyan Loris Capirossi, 42.10.952 ile üçüncü sırayı elde etti.

Yarışta birinci olan Casey Stoner'a ödülünü, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin verdi.

Şahin, Ay-Yıldız şeklindeki kupayı Stoner'a vererek, birinciliği için kendisini tebrik etti. Gençlik Spor Genel Müdür Vekili Mehmet Atalay da yarışta ikinci olan Toni Elias'a kupasını verdi.

Sürücüler kupa töreni sonrası şampanya patlatarak, podyum başarılarını kutladı.

http://www.spor3.com/haber.php?haber_id=230620

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
250cc Finali Süperdi..
Son Saniyelerde Belli Oldu Yine Herşey ... İlk Defa Bu kadar heyecanlandım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5