İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mozilla Firefox 2.0.0.3 | Mozilla Firefox 1.5.0.11 Çıktı!

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mozilla Firefox project (formerly Firebird, which was formerly Phoenix) is a redesign of Mozilla's browser component, written using the XUL user interface language and designed to be cross-platform.

Mozilla Firefox is a small, fast and very easy to use browser that offers many advantages over other web browsers, such as the ability to block pop-up windows and the tabbed browsing.

Download: Mozilla Firefox v2.0.0.3 | Mozilla Firefox 1.5.0.11

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Henüz Türkçe versiyonu için çıkmamış sanırım. 2.0.0.2 kullanıyorum, güncellemeleri kontrol et dedim ve herhangi bir güncelleme bulamadı.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Henüz Türkçe versiyonu için çıkmamış sanırım. 2.0.0.2 kullanıyorum, güncellemeleri kontrol et dedim ve herhangi bir güncelleme bulamadı.

Siteye atmaları, yenilemeleri, ftpleri kontrol etmeleri, notları hazırlamaları bir süre zaman alabilir. Mevcut sürümler Türkçe'dir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5