İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mozilla Firefox ve sayfa tablo sorunu

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar explorer den baktigimda tablolarim kusursuz,cizgisiz dengeli..ama Mozilla Firefox ile baktigimda menulerimde siyah cizgiler var..bu cizgileri Mozilla Firefox da kaldirmak icin ne yapmam gerek? bazi arkadaslarin tablolari kusursuz..acaba bendeki kusur ne?:) nerde yanlis yapiyorum

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
table border="0" olmalı. kenar çizgilerini stil sayesinde yapmalısın.yoksa dediğin şekilde olur.kendimden biliyorum.bendede oluyo :D

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kenar çizgilerini stil sayesinde yapmalısın.
bunu ankamadim nasil oldugunu tarif edermisin

I

iyiyiz

Misafir
table border="0" olmalı ac sayfanin html lerine bak table border görürsün sonra arkadasin dedigi gibi düzenleme yapabilirsin.

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
simdi tablo border sorununu hallettim sayenizde sagolun..
ama baska 1 sorun daha var..http://www.gulsehri.com/mesajlar/yeniyilmesajlari.asp
bu sayfadaki yan menuyle ortadaki mesajlar ayni hizada..explorer de bir sorun yok..iyi guzelde neden firefox ile baktigimda yandaki menu mesajlarin yarisindan basliyor?:( baska sitelere bakiyorum her ikisindede tam hiza..yardim lutfen?

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<td width="35%" style="border-style: none; border-width: medium" height="24" bgcolor="#FFFFF6">

burayı

<td valign="top" width="35%" style="border-style: none; border-width: medium" height="24" bgcolor="#FFFFF6">

şeklinde değiştirdiğinde, yani valign="top" eklediğinde düzelmesi lazım. Bu, dikey hizalama anlamına geliyor. Bunu belirtmezsen middle olarak hizalar, yani dikey olarak ortalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5