İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mozilla i.e in tahtını fena titretmeye başlamış..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Arkadaşlar az önce site istatistiklerine bakıyordum... genelde system istatistiklerine bakmazdım bir bakayım dedim önceleri % 10 gibi bir rakamda olan firefox bugün %30/35 arasında değişiyor... Ne dersiniz.. i.e nin sonu geliyormu :)

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ie 7 firefox tarzında yapılmış ben 1 makinemde kullanıyorum ama lisanssız windows kurulu makinelerde ie7 kurulduğunda işletim sistemini çökertiyor.
Lisanslı lisanssız herkesin kullanacağı birşey olsaydı firefox bukadar patlama yapamazdı gibime geliyor.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ie kolay kolay ölmez bence.. çok zor.. hatta imkansız :) her windows kurulu makinayla beraber ie'ninde yüklendiğini düşünürseniz ie'nin yok olması söz konusu bile değil :D

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
vistayla beraber tekrar ie & microsoft liderliğine liderlik katacaktır..

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vista Keloğlanın eşeğini boyatıp sattığı hikayeye benziyor, ya yağmur yağarsa ne olacak.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben farkli bir örnek vermek istiyorum.
Yabanci bir sitemin hiti 4000 civari
Bunun yarisindan fazlasi firefox ile geliyor.
Bir türk sitemin hiti ise 5500 civari
bundada neredeye cogu i.e.
Sanirim türkler i.e. ye daha önem veriyor

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben farkli bir örnek vermek istiyorum.
Yabanci bir sitemin hiti 4000 civari
Bunun yarisindan fazlasi firefox ile geliyor.
Bir türk sitemin hiti ise 5500 civari
bundada neredeye cogu i.e.
Sanirim türkler i.e. ye daha önem veriyor

Zaten Firefox'un kullanım alanı daha yeni %30'lara çıkmaya başladı. Firefox'u onun değerini bilenler kullnıyor zaten.

Merchant

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence bu olay sadece kullanıcı bilinci.Kısa bir zaman öncesine kadar sadece werbmasterlar kullanıyordu ff'u.Açıkcası demek istediğim orta düzeydeki biri zahmet edipde ff indermez ie daha kolay gelir :)

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firefox avrupada %30 lari rahat geciyor.
Türkiyede de @Developerin dediigi gibi MS tahti zor yikilir.
Ama Firefox gelisecek , google tarafindan desteklenme durumu olursa zaten daha bir degisik olacaktir.

Ama zaman gösterecek bunu

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
firefox ile google ortaklaşa iş yapmasaydı firefox gene sadece bilenler kullanacaktı ama google reklamalrında firefox reklamı dönünce bilenden bilmeyen indirdi neymişbu diyee yoksa sırf firefox güzel yerleri ver diye indirdiklerini hiç sanmıyorum..

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
firefox ile google ortaklaşa iş yapmasaydı firefox gene sadece bilenler kullanacaktı ama google reklamalrında firefox reklamı dönünce bilenden bilmeyen indirdi neymişbu diyee yoksa sırf firefox güzel yerleri ver diye indirdiklerini hiç sanmıyorum..

Sanmamakta haklısın. Çünkü Opera FF'den daha kaliteli özellikleri olmasına karşı reklamı yok ve nerdeyse netin yüzde1 i kullanıyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5