İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mp 3 sitelerine reklam verilecektir.

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İthalatçısı olduğumuz ünlü bir markanın Hardware ürünleri için Türk ziyaretçi ağırlıklı mp 3 sitelerine 468 * 60 ve/veya 125 * 60 olarak reklam verilecektir.

Sitenizin adresi,
reklamın yayınlanacağı sayfa/lar ve pozisyon
tekil hiti - sayfa gösterimi istatistikleri
ttnet banlı olup - olmama durumu ( yeterli hit alıyorsa sorun olmayabilir )

1 ay ve 3 ay için talep ettiğiniz ücret i yazar veya PM atarsanız cvp verilecektir.

Not : Bu mesajı bayii olduğumuz İthalatçı firma adına atıyorum.

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az önce PM atan 2 ın bilgilerini ve Lavinya.net i bildirdim.
İlgilerinize teşekkür ederim.

Halen - yarın iletilmek üzere - konu hakkında PMl alabilirim

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ Nikotin
@ hsyn_c
Fiat ve sayfa/pozisyon sormak için msn e ekledim. PM olarak da atabilirsiniz.

@ cyber coder
Mp 3 sitesi arayışındayız

Şu ana kadar gelen 10 PM den fiatı yüksek olan 1 tane ve belirsiz olan 2 site hariç uygun görünüyor. Yarın öğlen ileteceğim listeyi. Halen PM alabilirim. Site sayısında sınırımız yok.

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ Ugug

Seninkini aldım. Uygun olarak not düştüm.

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm yolladım aslında diğer siteyi satmasaydım çok uygun seçenekler vardı ama bu site böle işte:)

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitelerin adını yazmam ne kadar doğru olur PM atan için tahmin edemediğim için site adı vermeden

5 mesajda önerilen 8 site uygun olarak bildirildi. Sonrasında irtibat kurabildiğim 1 ın sitesi de uygun olarak iletilecek yarın. Eğer DamgaNet aynı siteden bahsediyorsa o forum da dahil 10 site uygundur.

Fiatı yüksek olan bir site, tek sayfadan oluşanbir site ve henuz açılmamış bir site olumsuz.

Bir ın 2 ayrı mesajda önerdiği sitelerde de düşünme devam etmekte.

Bugün - Cumartesi - bir kesinlik sağlanmaya çalışılacak.

Bunun yanında hala sitelerden teklif alabilmekteyim. Reklam geniş bir mecrada yapılacaktır. Muhtemelen Msn messenger dahil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi