İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mp3 Boyutunu Kucultme

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
S.a Arkdaaslar Bir Projem icin mp3 boyutlarini kucultmek istiyorum Acaba Hangi Programla Yapabilirim.. Su zamana KAdar Bir cok program denedim...

SOny sound Forge Falan Ama Sonuc alamadim

googlede de mp3 to wma gibi aradim bir kac program kurdum ama istedigim gibi degil.. boyutlarini ufaltmıyor ya daha cok buyultuyor yada oldugu gibi kaliyor

ForumDenizi.Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buyur hocam benden sana hediye olsun :D

http://rapidshare.com/files/62944749/MP3_UFALTICI.rar

bunu indir hiç kurulum yapmaya gerekte yok , rardan çıkar nota işareti var ona tıklayıp seçiyorsun mp3lerini mp3 e tıklıyorsun takır takır çeviriyor ayrıca seste filaenda hiç bir sorun yok . (76 mb yi 16 mb ye indirdiğini bilirim :D) ha bu arada Belgelerime " Ìåëîäèè äëÿ Ñèìåíñ " adında bir rusça klasör açip onun içine atıyo ufaltılmışları. hadi kal selametle ;)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1

bunu indir hiç kurulum yapmaya gerekte yok , rardan çıkar nota işareti var ona tıklayıp seçiyorsun mp3lerini mp3 e tıklıyorsun takır takır çeviriyor ayrıca seste filaenda hiç bir sorun yok . (76 mb yi 16 mb ye indirdiğini bilirim :D) ha bu arada Belgelerime " Ìåëîäèè äëÿ Ñèìåíñ " adında bir rusça klasör açip onun içine atıyo ufaltılmışları. hadi kal selametle ;)
teşekkurler baya güzel bir program mp3 dosalarını ses kalitesini bozmadan 100% kücültüyor

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15

Eywallah sanıyorum coğu arkadaşımızın işine yarayacak bu. +rep
ayrıca fazla kurcalamadım sadece denedim. çoklu bir şekilde de küçültebiliyor mu ?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Eywallah sanıyorum coğu arkadaşımızın işine yarayacak bu. +rep
ayrıca fazla kurcalamadım sadece denedim. çoklu bir şekilde de küçültebiliyor mu ?

coklu kücülmeyide denedim 30 mp3 ü birden kücülttüm gayet başarılı kücültüyor ama biraz uzun sürebiliyor coklu kücültme işlemi

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman Daha cok isime Yarayacak... yaklasik 2000-4000 Arasi ilahi kucultecektim..hepsini 250 selri Yapip Denerim Tskler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5