İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mp3 Download Scripti ( PHP )

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Script Hala Satlik. Dedigim gibi Carsamba yani yarin veya Persembe demosunu gorebilirsiniz. Su durumda iken demosunu gormeniz iyi olmaz cunku bir kac eksigi var yarina kadar biter umarim.

Script ucretini biraz assagi cektik 300 $ :) Hala pazarlik payi var soyliyeyim.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mexut takıl abi sen :p Senle problemimiz olmaz zaten.
mp3lerim.com a kıyak bi script koyucam işte SQL kısmına özellikle özen göstereceğim ki sistemi yormasın, olanca yalınlığında ultra fonksiyonel olacak....

kernel konuyu biraz biiip ettiğim için özür diliyorum.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biiiiiip etmezsen sevinirim burda alışveriş yapıyoruz :) scripti bekliyoruz bu arada..

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ohoh iyi gaza geldim, fezaya çıkacam :p Tamam fazla bekletmem siteyi açınca herkes görür :p

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw biz script satalim dedik hayrina h4x0r musteri buluyor cani sagolsun biz kazanamiyoruz o kazansin zaten bizde sans yok dedigim gibi. Yokmu arkadas bir PHP mp3 sitesi alicisi. O kadar emek sarfediyoruz. ASP 'sini satmak istedik millet php dedi PHP 'sini yazdik millet simdide ASP demezse iyi. Isteyin Cgi ile pl ile cfm ile yazayim :) ama yeter ki alin.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kernel32 ve mexut :) cancanlar ben satıcı değilim kendime yazacam yanlış anlamayın.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O nasil laf abi satabilirsin. Bence sakincasi yok. Neden satmayasin emek sarfediyorsun paraya donusturmek istersen bizde yardimci oluruz diyecem ayip olacak daha kendi yazdigimi satamadim seninkini nasil satacagim :) Arkadaslar @h4x0r 'un yazdigi scripti alin cok iyi script yazar kendisi. Scripti mukemmel olacak ... Kacirmayin bence... Ciddi diyorum dalga falan gecmiyorum yani.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@mexut + 1 param olsa bende alirim hic o kadar ugrasmam 4 tane mp3 domaini elimizde sisti iyi mi :) bir an once birseyler yapip is yaptirmak lazim hepsinden gunde 3 $ kazansak 4 siteden 4 x 3 = 12 $ yapar bu da ayda kac dolar yapar ? 12 x 30 = 360 $ yapar evet evet 360 $ yapar :) yaw biri babasinin hayrina bana bir tane mp3 sitesi yapsin. :)

S

SempatiX

Misafir
Param olsa alirdim ama yok :) Bahsettigin özelliklere sahip olmasi vede PHP olmasi çok iyi ama para yüksek geldi bana... Yüksek geldi derken ewet emeginin karsiligini istiyorsun cebimde o kadar para yok diye yüksek diyorum :)

M

murme

Misafir
Çok pahalı satiosun bence aynisini 50$ gibi bi ücrete bulabilirsiniz

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murme' Alıntı:
Çok pahalı satiosun bence aynisini 50$ gibi bi ücrete bulabilirsiniz

murme bu zamana kadar yazdıgın tum baslıklar konular v.s dikkatimi cekti. hep birilerini ignelemeye calısıyorsun yok sunu yapma yok bunu yapma. bu scriptin aynısı yok piyasada ve yaptırmaya kalktıgında bu fiyatın 2 katını isteyeceklerdir. aynısını 50 $ a bulursan bana haber ver ben alacagım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5