İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mp3 Download Scripti ( PHP )

S

SempatiX

Misafir
KerneL32' Alıntı:
SempatiX ozel mesajlarina bakabilirsin.

Özel mesaj gelmemis kardes... Sanirim sen yolladigin zaman Full çekiyordu özelim eski mesajlari silmemistim o yüzden gelmemis...

S

SempatiX

Misafir
murme' Alıntı:
Çok pahalı satiosun bence aynisini 50$ gibi bi ücrete bulabilirsiniz

O zaman sen bul 50 $ onlardan birtanede burada 100 $ a sat kapis kapis gitsin :D yazsan sana maliyeti 50 $ dan fazla olur :D Gözlerin bozulacak , kaç saat internet basinda oturucan , canin sikilacak , birseyi çözmek için saçini basini yolucan... 50 $a deger mi :D

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kör topalın derdinden ne anlar dimi :)

murme sempatixin dedigi gibi yap al 50 dolara sat 150 $ a bak benden ucuza satmıs olursun kapıs kapıs gider :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 $ 'a aynisini bulursan ben alayim kardes. Benim anlamadim birseyi gormeden '' A Y N I S I '' nasil diyebiliyorsunuz.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklasik 10 DK once Script 600 $ odeyen Sahibine satildi ve kuruldu. Hadi hayirli olsun. Bu konuda burda kapanmis oldu.

( Closed )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5