İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mp3 Sitelerine Adsense Koymak Serbest mi???

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biliyorum mp3, absürt vb.. sitelere adsense reklamı koymak yasak ama bazı webmaster diyemiyeceğim kim oldukları hakkında hiç bir fikrim yok mp3 sitelerine adsense reklamı koyduklarını gördüm.

Eğer serbest olduysa bizde koyalım..!!!

hakanyal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç uyarı almadıysanız. mp3 sitesine veya herhangi bir telif hakkı içeren siteye adsense koyarsanız uıyarı alırsınız kaldırmanız istenir aksi takdirde atılırsınız. benim bahsettiğim olay iframe içinde falan koymak değil direkt olarak kodu siteye yerleştirmek. Ama google bu belli olmaz direk de atar. :)

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesinlikle Yasak... Google bildiğim kadarıyla uyarı falan vermiyor direk banlıyor...

Saygılar

A

aDRiaNo

Misafir
herkesin kendi bilecegi is..
Eski uye ise ve google a cok para kazandiriyor ise pek bir onem vermezler..
en kotu uyari gelir.baskada bisey olmaz.
cogu zamanda gormezden gelirler.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada herkesin kendi tercihidir... ister koyar ister koymaz... o siteye kodu koyanın aldığı bi risktir... eğer mp3 dağıtıyosa şikayet et, zaten sen etmesende adam atılacağını biliyodur o yüzden ne koparsam kar mantığıyla koymuştur bence...

A

aDRiaNo

Misafir
Türk webmasterların sikayet edilmesi gorusune katilmiyorum..yabancilar cok daha guzelini yapiyor.
HErkes diledigini diledigi gibi yapsin b.k unu cikarmadigi surece..
herkes kendi isine bakmali bence.

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düşüncelerinize saygı duyuyorum haklı olduğunuz bir çok konu var.

peki google bu tarz kurallara uymayan siteleri ne kadar sıklıkla banlıyor yada uyarıyor yani kuralı bozduğun zaman bu adamlar kaç gün sonra seni atarlar.

Kuralları uymayıp atılan arkadaşlar bu konuda tercübeli olacaklarını tahmin ediyorum.
Mahsuru yoksa açıklayabilirler mi??

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
valla hic belliolmaz heran atabilirler google bu bellimi olur ne zaman atacağı:)

H

Hym

Misafir
smpx' Alıntı:
düşüncelerinize saygı duyuyorum haklı olduğunuz bir çok konu var.

peki google bu tarz kurallara uymayan siteleri ne kadar sıklıkla banlıyor yada uyarıyor yani kuralı bozduğun zaman bu adamlar kaç gün sonra seni atarlar.

Kuralları uymayıp atılan arkadaşlar bu konuda tercübeli olacaklarını tahmin ediyorum.
Mahsuru yoksa açıklayabilirler mi??
2 ay bilemedin 3ncü ayda yoldasın....

++ Herkes bi yerine güvenip yapıyor, atılma riskinin farkında.,
İyi hit yaparsın parayı vurursun sonra atılsan ne atılmasan ne gene bi user acc açarsın devam edersin :D

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hym' Alıntı:
2 ay bilemedin 3ncü ayda yoldasın....

++ Herkes bi yerine güvenip yapıyor, atılma riskinin farkında.,
İyi hit yaparsın parayı vurursun sonra atılsan ne atılmasan ne gene bi user acc açarsın devam edersin :D

Valla buda güzel taktik ama riskli gerçi risksiz ticaret olmaz yarına çıkacağımız da malum belli değil ama yinede google amcamızı bu şekilde sömürmemek lazım diye düşünüyorum.

Bilgilerinizi paylaştığınız için herkese teşekür ederim...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanirim bu konu 486 bin 596 defa soruldu ve cevaplandi tartisildi yorumlandi ... niye tekrar ayni konu ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5