İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mp3 Sitelerine Text Reklam Verilecektir!

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ,

Mp3 sitelerinin download sayfalarına text reklam vermek istiyorum.Reklamı verilecek site şarkı sözü sitesidir.AykutBey scripti kullanan arkadaşlar yada benzeri şekilde download sayfası bulunan arkadaşlar reklam fiyatlarını , istatistik bilgilerini pm atarlarsa cevaplandıracağım.Lütfen kimse boşuna yüksek fiyat vermesin.Çoğu kişi boş duran alanı değerlendirmiş olacak.Reklamın nasıl olacağı ekte var.

Ayrıca yabancı trafiği olan mp3 yada müzik siteniz varsa lütfen adres , fiyat ve istatistiklerini pm yoluyla bildirirseniz görüşmek isterim şimdiden teşekkürler.

edit :Forum sayfalarına reklam vermeyeceğim mesajımda belirttiğim gibi download sayfası bulunan sitelere reklam vereceğim reklam almak isteyen arkadaşlar pm ile ulaşabilir.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben alırdım ama park ettim domaini :) Yenisini de henüz bugün yayına açtım yani hit, p.r vs. yok ileride sizinle çalışmak dileğiyle iyi akşamlar...

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben alırdım ama park ettim domaini :) Yenisini de henüz bugün yayına açtım yani hit, p.r vs. yok ileride sizinle çalışmak dileğiyle iyi akşamlar...

Hayırlısı, şartlar uygun olursa çalışırız tabi teşekkürler:)

Reklam vermeye devam ediyorum tekliflerinizi iletebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5