İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mp3 sitelerine ve absürt siteler sponsor oluyoruz

P

_Pacey_

Misafir
Sanki sponsor firma kendinmiş gibi yamana gerek yok sende 2.elden dağıtıyosun bu işin kuralıdır... :lol:

LostDreamer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2.El değil aslında resellik olayı bu sadece.Yani bi dialer firması ITS NetStats gibi resel alıyo üye bulcak kişi oda üye bulup kendine pay alıyo..
Resele 15 cent verililiyo üyeyle 7 cente anlaştıysa dakikasına üye 7 resel 8 firma 2 cent alıyo ortalama..

P.s:Bu topici açan kişi zaten forumdan banlanmıştır..

P

_Pacey_

Misafir
Biliyoz heralde reseller olduğunu ama o yabancı sponsorlarda bu arkadaşları tanıyom ben bu arakadaşlar turk dialer firmasıyla çalışıyolar... uyelik adında bir firma ...

LostDreamer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Madem biliyosun 2. el lafını kullanmanın yannıs oldunu bilmeliydin :mrgreen:

P

_Pacey_

Misafir
ortada yannış olan birşey yok sadece takıntılı biri var o da sensin! her foruma yazı yazmak için saçma konular yazıp çekiliyorsun benim forumlarıma uğrama yada uğricaksan mantıklı şeyler yaz...!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Lutfen kisisel tartismalara girmeyiniz, forumlarin bilgi/fikir alisverisi icin kullanildigini lutfen unutmayiniz :p

P

_Pacey_

Misafir
:oops: ok admin baba emir büyük yerden eheuh :lol: yüzünü gören hacı olacak mübarek.!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5